خرید و نصب حفاظ در سرخرود یا خرید دوربین مداربسته در سرخرود

خرید و نصب حفاظ در سرخرود یا خرید دوربین مداربسته در سرخرود

خرید حفاظ یا دوربین مداربسته در سرخرود

معایب حفاظ  در سرخرود

۱- آیا فکر میکنید برای ورود به منزل نیاز به از بین بردن کل حفاظ های پنجره یا درب در سرخرود می باشد؟ خیر سارقین با برش یک میله از آن حفاظ میتوانند وارد شوند.

۲- حفاظ های پنجره در سرخرود و حفاظ های درب در سرخرود به راحتی با یک وسیله قوی تر از خود آن فلز به کار رفته در درب و پنجره خم می شوند.

 

نصب حفاظ درب و پنجره در سرخرود

3- فلز به راحتی ذوب میشود پس وسیله های زیادی برای این کار وجود دارد که حمل آن به دلیل سبک بودن سخت نیست و سارق می تواند حفاظ هارا در سرخرود بسیار سریع از بین ببرد.

۴ – جدا شدن راحت میلگرد جوش داده شده به دیوار در سرخرود با کمترین انرژی

پس نتیجه خواهیم گرفت که حفاظ پنجره در سرخرود و حفاظ درب در سرخرود دیگر وسیله ای برای پیشگیری از وقوع سرقت نیست که بدون شک هزینه بسیار زیاد و اضافی برای اجرای آن باید صرف کرد.

پیشنهاد شرکت آرینا برای بالا رفتن امنیت منزل شما در سرخرود به جای صرف هزینه برای حفاظ در سرخرود چیست ؟

خرید و نصب دوربین مداربسته در سرخرود

وظیفه دوربین مداربسته در سرخرود چیست ؟ بدون شک پیشگیری اولین وظیفه دوربین مداربسته در سرخرود می باشد به این صورت که سارق هیچوقت مکانی که دارای دوربین مداربسته می باشد و تصویر آن ذخیره خواهد شد را به عنوان هدف سرقت انتخاب نخواهد کرد.

خرید و نصب دوربین مداربسته در سرخرود

یکی از مزایا های مهم دوربین مداربسته در سرخرود نسبت به حفاظ در سرخرود این است که شما تصاویر دوربین را در هر کجای دنیا که باشید توسط گوشی همراه و یا تبلت خود کنترل خواهید کرد.

موسسه حفاظتی آرینا پکیج های دوربین مداربسته در سرخرود با کیفیت با دید در شب عالی را موجود کرده است که شما می توانید با تماس با شماره های مندرج در وب سایت از به روز ترین قیمت ها و مشاوره رایگان تیم آرینا استفاده نمایید.

یکی از مهم ترین عواملی که ما به شما پیشنهاد می کنیم به جای حفاظ در سرخرود از دوربین مداربسته در سرخرود استفاده نمایید پیگیری حادثه می باشد شما بعد از وقوع هر حادثه ای می توانید با در دست داشتن فیلم های درون دی وی آر آن ها را پیگیری نمایید.

 

خرید و نصب دزدگیر اماکن در سرخرود

وظیفه دزدگیر اماکن در سرخرود چیست ؟ بدون شک مهم ترین وظیفه دزدگیر هنگام وقوع حادثه جلوگیری می باشد. دزدگیر با آژیری که می کشد باعث ایجاد وحشت در سارق شده و باعث فرار آن و جلوگیری از هرگونه خسارت مالی می شود .

خرید و نصب دزدگیر اماکن در سرخرود

نکته مهمی که در دزدگیر اماکن در سرخرود نسبت به خرید حفاظ در سرخرود دارد اطلاع از قطعی برق می باشد. بعد از قطع شدن برق شهری دزدگیر با ارسال پیامک به مالک آن را هوشیار خواهد کرد و از طرفی پس از آمدن برق مالک را در جریان خواهد گذاشت.

چرا به جای نصب حفاظ در سرخرود از دزدگیر اماکن در سرخرود استفاده نماییم ؟

یکی از بهترین ویژگی های دزدگیر اماکن آماده به کار بودن هنگام قطعی برق می باشد ، به این معنا که دزدگیر با داشتن یک باطری داخلی بین ۲۴ الی ۴۸ ساعت بعد از قطعی برق به فعالیت خود ادامه می دهد.

نتیجه گیری:

ما با نوشتن این مقاله تصمیم داشتیم که به شما جدیدترین متد روز امنیت را معرفی کنیم زیرا با ایجاد امنیت برای خانواده خود آرامش به همراه خواهید آورد. موسسه حفاظتی آرینا با داشتن سال ها سابقه در زمینه امنیت می تواند کمک شایانی با مشاوره های رایگان خود دهد.

خدمات موسسه حفاظتی آرینا در سرخرود

  • فروش و نصب دوربین مداربسته در سرخرود
  • فروش و نصب دزدگیر اماکن در سرخرود
  • فروش و نصب جک درب برقی در سرخرود

جهت اخذ مشاوره در زمینه نصب دوربین مداربسته در سرخرود و نصب دزدگیر اماکن در سرخرود می توانید از مشاوره رایگان آرینا استفاده نمایید و با شماره تماس های موجود در وب سایت تماس حاصل نمایید .

0 0 رای ها
دیدگاه ها
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها