خرید و نصب حفاظ در متل قو یا خرید دوربین مداربسته در متل قو

خرید و نصب حفاظ در متل قو یا خرید دوربین مداربسته در متل قو

خرید حفاظ یا دوربین مداربسته در متل قو

معایب حفاظ  در متل قو

۱- آیا فکر میکنید برای ورود به منزل نیاز به از بین بردن کل حفاظ های پنجره یا درب در متل قو می باشد؟ خیر سارقین با برش یک میله از آن حفاظ میتوانند وارد شوند.

۲- حفاظ های پنجره در متل قو و حفاظ های درب در متل قو به راحتی با یک وسیله قوی تر از خود آن فلز به کار رفته در درب و پنجره خم می شوند.

 

نصب حفاظ درب و پنجره در متل قو

3- فلز به راحتی ذوب میشود پس وسیله های زیادی برای این کار وجود دارد که حمل آن به دلیل سبک بودن سخت نیست و سارق می تواند حفاظ هارا در متل قو بسیار سریع از بین ببرد.

۴ – جدا شدن راحت میلگرد جوش داده شده به دیوار در متل قو با کمترین انرژی

پس نتیجه خواهیم گرفت که حفاظ پنجره در متل قو و حفاظ درب در متل قو دیگر وسیله ای برای پیشگیری از وقوع سرقت نیست که بدون شک هزینه بسیار زیاد و اضافی برای اجرای آن باید صرف کرد.

پیشنهاد شرکت آرینا برای بالا رفتن امنیت منزل شما در متل قو به جای صرف هزینه برای حفاظ در متل قو چیست ؟

خرید و نصب دوربین مداربسته در متل قو

وظیفه دوربین مداربسته در متل قو چیست ؟ بدون شک پیشگیری اولین وظیفه دوربین مداربسته در متل قو می باشد به این صورت که سارق هیچوقت مکانی که دارای دوربین مداربسته می باشد و تصویر آن ذخیره خواهد شد را به عنوان هدف سرقت انتخاب نخواهد کرد.

خرید و نصب دوربین مداربسته در متل قو

یکی از مزایا های مهم دوربین مداربسته در متل قو نسبت به حفاظ در متل قو این است که شما تصاویر دوربین را در هر کجای دنیا که باشید توسط گوشی همراه و یا تبلت خود کنترل خواهید کرد.

موسسه حفاظتی آرینا پکیج های دوربین مداربسته در متل قو با کیفیت با دید در شب عالی را موجود کرده است که شما می توانید با تماس با شماره های مندرج در وب سایت از به روز ترین قیمت ها و مشاوره رایگان تیم آرینا استفاده نمایید.

یکی از مهم ترین عواملی که ما به شما پیشنهاد می کنیم به جای حفاظ در متل قو از دوربین مداربسته در متل قو استفاده نمایید پیگیری حادثه می باشد شما بعد از وقوع هر حادثه ای می توانید با در دست داشتن فیلم های درون دی وی آر آن ها را پیگیری نمایید.

 

خرید و نصب دزدگیر اماکن در متل قو

وظیفه دزدگیر اماکن در متل قو چیست ؟ بدون شک مهم ترین وظیفه دزدگیر هنگام وقوع حادثه جلوگیری می باشد. دزدگیر با آژیری که می کشد باعث ایجاد وحشت در سارق شده و باعث فرار آن و جلوگیری از هرگونه خسارت مالی می شود .

خرید و نصب دزدگیر اماکن در متل قو

نکته مهمی که در دزدگیر اماکن در متل قو نسبت به خرید حفاظ در متل قو دارد اطلاع از قطعی برق می باشد. بعد از قطع شدن برق شهری دزدگیر با ارسال پیامک به مالک آن را هوشیار خواهد کرد و از طرفی پس از آمدن برق مالک را در جریان خواهد گذاشت.

چرا به جای نصب حفاظ در متل قو از دزدگیر اماکن در متل قو استفاده نماییم ؟

یکی از بهترین ویژگی های دزدگیر اماکن آماده به کار بودن هنگام قطعی برق می باشد ، به این معنا که دزدگیر با داشتن یک باطری داخلی بین ۲۴ الی ۴۸ ساعت بعد از قطعی برق به فعالیت خود ادامه می دهد.

نتیجه گیری:

ما با نوشتن این مقاله تصمیم داشتیم که به شما جدیدترین متد روز امنیت را معرفی کنیم زیرا با ایجاد امنیت برای خانواده خود آرامش به همراه خواهید آورد. موسسه حفاظتی آرینا با داشتن سال ها سابقه در زمینه امنیت می تواند کمک شایانی با مشاوره های رایگان خود دهد.

خدمات موسسه حفاظتی آرینا در متل قو

  • فروش و نصب دوربین مداربسته در متل قو
  • فروش و نصب دزدگیر اماکن در متل قو
  • فروش و نصب جک درب برقی در متل قو

جهت اخذ مشاوره در زمینه نصب دوربین مداربسته در متل قو و نصب دزدگیر اماکن در متل قو می توانید از مشاوره رایگان آرینا استفاده نمایید و با شماره تماس های موجود در وب سایت تماس حاصل نمایید .

0 0 رای ها
دیدگاه ها
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها