خرید و نصب حفاظ در نور یا خرید دوربین مداربسته در نور

خرید و نصب حفاظ در نور یا خرید دوربین مداربسته در نور

خرید حفاظ یا دوربین مداربسته در نور

معایب حفاظ  در نور

1- آیا فکر میکنید برای ورود به منزل نیاز به از بین بردن کل حفاظ های پنجره یا درب در نور می باشد؟ خیر سارقین با برش یک میله از آن حفاظ میتوانند وارد شوند.

2- حفاظ های پنجره در نور و حفاظ های درب در نور به راحتی با یک وسیله قوی تر از خود آن فلز به کار رفته در درب و پنجره خم می شوند.

 

نصب حفاظ درب و پنجره در نور

3- فلز به راحتی ذوب میشود پس وسیله های زیادی برای این کار وجود دارد که حمل آن به دلیل سبک بودن سخت نیست و سارق می تواند حفاظ هارا در نور بسیار سریع از بین ببرد.

4 – جدا شدن راحت میلگرد جوش داده شده به دیوار در نور با کمترین انرژی

پس نتیجه خواهیم گرفت که حفاظ پنجره در نور و حفاظ درب در نور دیگر وسیله ای برای پیشگیری از وقوع سرقت نیست که بدون شک هزینه بسیار زیاد و اضافی برای اجرای آن باید صرف کرد.

پیشنهاد شرکت آرینا برای بالا رفتن امنیت منزل شما در نور به جای صرف هزینه برای حفاظ در نور چیست ؟

خرید و نصب دوربین مداربسته در نور

وظیفه دوربین مداربسته در نور چیست ؟ بدون شک پیشگیری اولین وظیفه دوربین مداربسته در نور می باشد به این صورت که سارق هیچوقت مکانی که دارای دوربین مداربسته می باشد و تصویر آن ذخیره خواهد شد را به عنوان هدف سرقت انتخاب نخواهد کرد.

خرید و نصب دوربین مداربسته در نور

یکی از مزایا های مهم دوربین مداربسته در نور نسبت به حفاظ در نور این است که شما تصاویر دوربین را در هر کجای دنیا که باشید توسط گوشی همراه و یا تبلت خود کنترل خواهید کرد.

موسسه حفاظتی آرینا پکیج های دوربین مداربسته در نور با کیفیت با دید در شب عالی را موجود کرده است که شما می توانید با تماس با شماره های مندرج در وب سایت از به روز ترین قیمت ها و مشاوره رایگان تیم آرینا استفاده نمایید.

یکی از مهم ترین عواملی که ما به شما پیشنهاد می کنیم به جای حفاظ در نور از دوربین مداربسته در نور استفاده نمایید پیگیری حادثه می باشد شما بعد از وقوع هر حادثه ای می توانید با در دست داشتن فیلم های درون دی وی آر آن ها را پیگیری نمایید.

 

خرید و نصب دزدگیر اماکن در نور

وظیفه دزدگیر اماکن در نور چیست ؟ بدون شک مهم ترین وظیفه دزدگیر هنگام وقوع حادثه جلوگیری می باشد. دزدگیر با آژیری که می کشد باعث ایجاد وحشت در سارق شده و باعث فرار آن و جلوگیری از هرگونه خسارت مالی می شود .

خرید و نصب دزدگیر اماکن در نور

نکته مهمی که در دزدگیر اماکن در نور نسبت به خرید حفاظ در نور دارد اطلاع از قطعی برق می باشد. بعد از قطع شدن برق شهری دزدگیر با ارسال پیامک به مالک آن را هوشیار خواهد کرد و از طرفی پس از آمدن برق مالک را در جریان خواهد گذاشت.

چرا به جای نصب حفاظ در نور از دزدگیر اماکن در نور استفاده نماییم ؟

یکی از بهترین ویژگی های دزدگیر اماکن آماده به کار بودن هنگام قطعی برق می باشد ، به این معنا که دزدگیر با داشتن یک باطری داخلی بین 24 الی 48 ساعت بعد از قطعی برق به فعالیت خود ادامه می دهد.

نتیجه گیری:

ما با نوشتن این مقاله تصمیم داشتیم که به شما جدیدترین متد روز امنیت را معرفی کنیم زیرا با ایجاد امنیت برای خانواده خود آرامش به همراه خواهید آورد. موسسه حفاظتی آرینا با داشتن سال ها سابقه در زمینه امنیت می تواند کمک شایانی با مشاوره های رایگان خود دهد.

خدمات موسسه حفاظتی آرینا در نور

  • فروش و نصب دوربین مداربسته در نور
  • فروش و نصب دزدگیر اماکن در نور
  • فروش و نصب جک درب برقی در نور

جهت اخذ مشاوره در زمینه نصب دوربین مداربسته در نور و نصب دزدگیر اماکن در نور می توانید از مشاوره رایگان آرینا استفاده نمایید و با شماره تماس های موجود در وب سایت تماس حاصل نمایید .