خرید کرکره برقی در نوشهر یا جک درب اتوماتیک در نوشهر

خرید کرکره برقی در نوشهر یا جک درب اتوماتیک در نوشهر

سوالی که پیش می آید این است که نصب کرکره برقی در نوشهر یا نصب جک درب اتوماتیک در نوشهر ؟

 

♦ معایب خرید کرکره برقی در نوشهر:

 • 1- سر و صدای بسیار زیاد کرکره برقی در نوشهر : در تیغه های به کاربرده شده در کرکره برقی آلمینیوم استفاده شده است به همین دلیل بعد از مدتی با باز و بست شدن کرکره به صدا می افتد.
 • 2- ارزش کرکره برقی در نوشهر برای سرقت: یکی از معایب کرکره برقی در نوشهر باز شدن راحت توسط سارق می باشد زیرا آلمینیوم قیمت قابل توجه ای دارد و به راحتی می تواند آن را بفروشد.

 

 

 • 3- بعد از قطع برق و یا مشکل در موتور کرکره برقی در نوشهر چه خواهد شد : برقی بودن کرکره باعث می شود بعد از قطع برق دیگر نتوانید آن را به راحتی برای عبور مرور باز کنید و یا اگر موتور ان به مشکل بخورد به همین صورت برای باز کردن کرکره و عبور به مشکل بر خواهید خورد این در صورتی است جک اتوماتیک درب این عیب بزرگ را ندارد.
 • 4-به صرفه نبودن خرید کرکره برقی در نوشهر: در کنار تمامی این معایب در کرکره برقی پر هزینه بودن تولید و نصب کرکره در نوشهر برای ویلا یا منزل شما چه در جهت راحتی در عبور و مرور و ایجاد امنیت پیشنهاد نمی شود.

♦ برای چه مکانی می خواهید از کرکره اتوماتیک در نوشهر استفاده نمایید ؟

برای مکان اداری و تجاری استفاده از کرکره توجیه امنیتی و راحتی و همچنین به صرفه بودن را به دلیل حجم کار و نوع قرار گیری در مرکز شهر و خیابان به دلیل رفت و آمد را دارا می باشد این در صورتی است که برای ویلا و یا منزل مسکونی استفاده از کرکره اتوماتیک در نوشهر پیشنهاد نمی شود زیرا سارق با استفاده از سکوت منطقه به کار خود ادامه خواهد داد.

♦ مزایایی جک درب اتوماتیک در نوشهر نسبت به کرکره اتوماتیک در نوشهر

 • 1- یک روز بارانی را در ذهن خود تجسم کنید باید از خودرو خود پیاده شوید و درب را باز کنید در این لحظه اهمیت وجود جک درب اتوماتیک در نوشهر را متوجه خواهید شد.
 • 2- با خرید جک درب اتوماتیک در نوشهر دیگر نیاز نیست از خودرو خود پیاده شوید و درب را باز کنید و استرس این را داشته باشید در این فاصله سارق به سمت خودرو شما بیاید و ماشین را ببرد.
 • 3- با نصب جک درب اتوماتیک در نوشهر در زمان وزش شدید باد خیالتان راحت است زمانی خودرو بین درب است درب ها بسته نمی شود و خسارت مالی به خودرو شما وارد نمی شود.

♦  آیا جک درب اتوماتیکی در نوشهر است که هنگام رفتن برق کار کند ؟

بله جک درب ای در نوشهر موجود می باشد که در هنگام رفتن برق تا 30 بار می تواند باز و بست شود این درصورتی است که کرکره اتوماتیک در نوشهر بعد از رفتن برق کاربردی ندارد.

♦ بهترین جک های درب اتوماتیک در نوشهر را از کجا بشناسیم ؟

بدون شک بهترین برند های جک درب اتوماتیک به ترتیب جک درب ایتالیایی در نوشهر ، جک درب اسپانیایی در نوشهر ، جک درب ترک در نوشهر می باشد.

♦  ویژگی جک درب اتوماتیک خوب در نوشهر چیست ؟

 • 1- سرو صدا های آزار دهنده نداشته باشد
 • 2- با آب و هوای شمال کشور سازگار باشد و بعد از مدتی به دلیل بارندگی و رطوبت دچار اختلال نشود
 • 3- زنگ زدگی در قسمت های فلزی نداشته باشد
 • 4- درب را به صورت نرم باز و بسته کند و به درب ضربه نزند
 • 5- چرخ دنده های فلزی داشته باشد که طول عمر جک افزایش پیدا کند
 • 6- دارای گارانتی معتبر باشد.

♦  موسسه حفاظتی آرینا برای ایجاد اطمینان از کیفیت جک های درب اتوماتیک در نوشهر چه تضمینی داده است

موسسه حفاظتی آرینا گارانتی 24 ماه از طرف شرکت آرینا با سربرگ و مهر شرکت آرینا در انتهای پروژه تقدیم شما خواهد کرد / ما در کنار این تضمین 10 سال خدمات پس از فروش به شما خواهیم داد .

♦ دلیل بیان معایب کرکره برقی در نوشهر و بیان مزایای جک درب اتوماتیک در نوشهر در این مقاله چه بود ؟

موسسه حفاظتی آرینا در زمینه نصب کرکره برقی در استان های شمالی فعالیت دارد از این رو برای موسسه تفاوتی ندارد که شما کدام یک از خدمات آرینا را انتخاب نمایید ولی تلاش ما بیان کاربرد صحیح هرکدام از این ابزار های دوست داشتنی می باشد زیرا جک درب اتوماتیک و کرکره برقی هر دو باعث راحتی و آسایش زندگی می شوند.

 

جهت اخذ مشاوره در زمینه نصب جک درب اتوماتیک در نوشهر می توانید از مشاوره رایگان آرینا استفاده نمایید و با شماره تماس های موجود در وب سایت تماس حاصل نمایید .