خرید کرکره برقی در چالوس یا جک درب اتوماتیک در چالوس

خرید کرکره برقی در چالوس یا جک درب اتوماتیک در چالوس

سوالی که پیش می آید این است که نصب کرکره برقی در چالوس یا نصب جک درب اتوماتیک در چالوس ؟

 

♦ معایب خرید کرکره برقی در چالوس:

 • 1- سر و صدای بسیار زیاد کرکره برقی در چالوس : در تیغه های به کاربرده شده در کرکره برقی آلمینیوم استفاده شده است به همین دلیل بعد از مدتی با باز و بست شدن کرکره به صدا می افتد.
 • 2- ارزش کرکره برقی در چالوس برای سرقت: یکی از معایب کرکره برقی در چالوس باز شدن راحت توسط سارق می باشد زیرا آلمینیوم قیمت قابل توجه ای دارد و به راحتی می تواند آن را بفروشد.

 

 

 • 3- بعد از قطع برق و یا مشکل در موتور کرکره برقی در چالوس چه خواهد شد : برقی بودن کرکره باعث می شود بعد از قطع برق دیگر نتوانید آن را به راحتی برای عبور مرور باز کنید و یا اگر موتور ان به مشکل بخورد به همین صورت برای باز کردن کرکره و عبور به مشکل بر خواهید خورد این در صورتی است جک اتوماتیک درب این عیب بزرگ را ندارد.
 • 4-به صرفه نبودن خرید کرکره برقی در چالوس: در کنار تمامی این معایب در کرکره برقی پر هزینه بودن تولید و نصب کرکره در چالوس برای ویلا یا منزل شما چه در جهت راحتی در عبور و مرور و ایجاد امنیت پیشنهاد نمی شود.

♦ برای چه مکانی می خواهید از کرکره اتوماتیک در چالوس استفاده نمایید ؟

برای مکان اداری و تجاری استفاده از کرکره توجیه امنیتی و راحتی و همچنین به صرفه بودن را به دلیل حجم کار و نوع قرار گیری در مرکز شهر و خیابان به دلیل رفت و آمد را دارا می باشد این در صورتی است که برای ویلا و یا منزل مسکونی استفاده از کرکره اتوماتیک در چالوس پیشنهاد نمی شود زیرا سارق با استفاده از سکوت منطقه به کار خود ادامه خواهد داد.

♦ مزایایی جک درب اتوماتیک در چالوس نسبت به کرکره اتوماتیک در چالوس

 • 1- یک روز بارانی را در ذهن خود تجسم کنید باید از خودرو خود پیاده شوید و درب را باز کنید در این لحظه اهمیت وجود جک درب اتوماتیک در چالوس را متوجه خواهید شد.
 • 2- با خرید جک درب اتوماتیک در چالوس دیگر نیاز نیست از خودرو خود پیاده شوید و درب را باز کنید و استرس این را داشته باشید در این فاصله سارق به سمت خودرو شما بیاید و ماشین را ببرد.
 • 3- با نصب جک درب اتوماتیک در چالوس در زمان وزش شدید باد خیالتان راحت است زمانی خودرو بین درب است درب ها بسته نمی شود و خسارت مالی به خودرو شما وارد نمی شود.

♦  آیا جک درب اتوماتیکی در چالوس است که هنگام رفتن برق کار کند ؟

بله جک درب ای در چالوس موجود می باشد که در هنگام رفتن برق تا 30 بار می تواند باز و بست شود این درصورتی است که کرکره اتوماتیک در چالوس بعد از رفتن برق کاربردی ندارد.

♦ بهترین جک های درب اتوماتیک در چالوس را از کجا بشناسیم ؟

بدون شک بهترین برند های جک درب اتوماتیک به ترتیب جک درب ایتالیایی در چالوس ، جک درب اسپانیایی در چالوس ، جک درب ترک در چالوس می باشد.

♦  ویژگی جک درب اتوماتیک خوب در چالوس چیست ؟

 • 1- سرو صدا های آزار دهنده نداشته باشد
 • 2- با آب و هوای شمال کشور سازگار باشد و بعد از مدتی به دلیل بارندگی و رطوبت دچار اختلال نشود
 • 3- زنگ زدگی در قسمت های فلزی نداشته باشد
 • 4- درب را به صورت نرم باز و بسته کند و به درب ضربه نزند
 • 5- چرخ دنده های فلزی داشته باشد که طول عمر جک افزایش پیدا کند
 • 6- دارای گارانتی معتبر باشد.

♦  موسسه حفاظتی آرینا برای ایجاد اطمینان از کیفیت جک های درب اتوماتیک در چالوس چه تضمینی داده است

موسسه حفاظتی آرینا گارانتی 24 ماه از طرف شرکت آرینا با سربرگ و مهر شرکت آرینا در انتهای پروژه تقدیم شما خواهد کرد / ما در کنار این تضمین 10 سال خدمات پس از فروش به شما خواهیم داد .

♦ دلیل بیان معایب کرکره برقی در چالوس و بیان مزایای جک درب اتوماتیک در چالوس در این مقاله چه بود ؟

موسسه حفاظتی آرینا در زمینه نصب کرکره برقی در استان های شمالی فعالیت دارد از این رو برای موسسه تفاوتی ندارد که شما کدام یک از خدمات آرینا را انتخاب نمایید ولی تلاش ما بیان کاربرد صحیح هرکدام از این ابزار های دوست داشتنی می باشد زیرا جک درب اتوماتیک و کرکره برقی هر دو باعث راحتی و آسایش زندگی می شوند.

 

جهت اخذ مشاوره در زمینه نصب جک درب اتوماتیک در چالوس می توانید از مشاوره رایگان آرینا استفاده نمایید و با شماره تماس های موجود در وب سایت تماس حاصل نمایید .