نمایندگی دوربین مداربسته در کلاردشت

نمایندگی دوربین مداربسته در کلاردشت

نمایندگی دوربین مداربسته در کلاردشت

آرینا، مجموعه ای مورد اطمینان جهت خرید و نصب مناسب ترین دوربین مداربسته در کلاردشت برای محل کار، منزل و دیگر اماکن مورد نظر شماست.
نصب و راه اندازی در کمترین زمان ممکن توسط تکنسین حرفه ای و ماهر (بدون کمترین تخریب جهت نصب صحیح دوربین ها) انتقال تصویر بر روی موبایل، کامپیوتر، تبلت و … که امکان پیگیری از راه دور را نیز فراهم می کند.

♦ کیفیت تصویر عالی:

آرینا ارائه دهنده دوربین های با کیفیت تصویر فوق العاده و بهترین عملکرد در ۲۴ ساعت شبانه روز در محیط های باز و بسته می باشد که برای مکان هایی که نیاز به دقت و حساسیت وجود دارد، مناسب می باشد.
موسسه آرینا نمایندگی برند های معتبر در کلاردشت می باشد و خدمات خود را با ضمانت نامه در انتهای پروژه به مشتری ارائه می دهد.

نمایندگی دوربین مداربسته HDvision در کلاردشت
نمایندگی دوربین مداربسته HDvision در کلاردشت

♦ نمایندگی دوربین مداربسته Hdvision در کلاردشت

این برند دوربین مداربسته تایوانی می باشد و کاملا با هوای شمال (رطوبت ، بارندگی ) سازگاری دارد، موسسه آرینا نماینده رسمی شرکت Hdvision در کلاردشت می باشد.

نمایندگی دوربین مداربسته Dahua در کلاردشت
نمایندگی دوربین مداربسته Dahua در کلاردشت

♦ نمایندگی دوربین مداربسته Dahua در کلاردشت

این برند دوربین مداربسته چینی می باشد و از امتیازات محصولات برند داهوا (dahua) داشتن گواهینامه ها و استاندارهای متفاوت بین المللی در این زمینه است. از جمله این گواهینامه ها می توان به گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ در زمینه مدیریت کیفیت، گواهینامه CE اروپا و همچنین FCC و UL اشاره کرد.

نمایندگی دوربین مداربسته Hikvision در کلاردشت
نمایندگی دوربین مداربسته Hikvision در کلاردشت

♦ نمایندگی دوربین مداربسته hikvision در کلاردشت

این برند دوربین مداربسته چینی می باشد و هایک ویژن هم اکنون در اکثر کشورهای دنیا دارای نمایندگی است و در ایران نیز فروش بسیار خوبی دارد. محصولات هایک ویژن در بسیاری از نقاط مهم دنیا نصب شده و کیفیت بالا و تنوع محصولات از جمله رموز موفقیت آن بوده است ، هایک ویژن امروزه انواع محصولات دوربین مدار بسته، سیستم های نظارت تصویری، پارکینگ های هوشمند و سیستم های حفاظتی هوشمند را تولید می کند.

دوربین مداربسته در کلاردشت
دوربین مداربسته در کلاردشت

♦ پشتیبانی و نگهداری دوربین های مداربسته

خدمات پس از فروش مربوط به پشتیبانی، یکی از مهم ترین خدمات شرکت آرینا می باشد که آن را از دیگر مجموعه های حفاظتی متمایز می کند. این شرکت با سابقه درخشان در سال های اخیر در شهر و شهرهای مجاور، توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند.
مجموعه بزرگ آرینا پس از نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته در کلاردشت ، متعهد به پشیبانی و خدمت رسانی به شما خریداران محترم می باشد. در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید با مجموعه تماس بگیرید و از خدمات پس از فروش آرینا لذت ببرید.

 

برای خرید دوربین مداربسته در کلاردشت با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنمایی های لازم برای خرید دوربین مداربسته را به شما خریداران محترم ارائه دهند.