ارزان ترین دزدگیر منزل

با ارزان ترین دزدگیر منزل آشنا شوید

همه ی تلاش ما در مسیر زندگی رسیدن به سطح ایده آلی از آسایش و امنیت است. تامین امنیت در دنیای امروز کمی سخت شده است اما نشدنی هم نیست. حقیقت این هست که سارقان هر روز خبره تر شده و شرایط برای ما که جویای امنیت هستیم سخت تر می شود. راهکار پیش رو چیست؟

خیلی ساده است می توان با نصب یک سیستم اعلام سرقت در منزل یا هر محیط دیگری که امنیت در آن مهم است، آرامش خاطر را به خودمان هدیه بدهیم.

دزدگیر خانه

فرقی نمی کند ساکن چه شهری باشید آنچه اهمیت دارد اعتماد کردن به یک موسسه ی حفاظتی و نظارتی است که بتواند شما را در انتخاب بهترین دزدگیر خانه همراهی کند. اگر ساکن شهرهای چالوس، نوشهر، چمستان، نمک آبرود، متل قو، کلارآباد، عباس آباد، نشتارود، تنکابن، کلاردشت، مرزن آباد، کجور، رویان، نور، سرخرود، محمود آباد، هچیرود هستید برای خرید دزدگیر اماکن می توانید روی موسسه حفاظتی نظارتی آرینا حساب باز کنید.

چطور میتوانیم  ارزان ترین دزدگیر منزل را بخریم؟

حتما ضرب المثل “هیچ گرانی بی حکمت نیست و هیچ ارزانی بی علت” را شنیده اید. وقتی در بازار متنوع سیستم اعلام سرقت به دنبال مناسب ترین دزدگیر منزل می گردیم. از دیدن قیمت های متنوع دزدگیر خانه شگفت زده خواهید شد، گاهی در ظاهر به نظر میرسد دزدگیر منزل که معرفی میشود باتوجه به اختلاف قیمت آن با دزدگیر خانه از برندی دیگر، تفاوت چندانی نیست.

اما باید بگوییم عوامل تاثیرگذار بر قیمت که در نهایت موجب ارزانی دزدگیر اماکن مهم است.

دزدگیر منزل

  • خرابی دستگاه سیستم اعلام سرقت در بازه زمانی کوتاه: شما از قیمت ارزان دزدگیر اماکن متعجب خواهید شد و پس از بررسی سطحی متوجه می شوید که تفاوت چندانی با همنوع خود در برند دیگر ندارد، لذا بخاطر قیمت پایین دزدگیر منزل آن را انتخاب می کنید اما پس از بازه زمانی کوتاهی دزدگیر منزل خراب شده و علت آن چیزی نیست جز نامرغوب بودن و بی کیفیت بودن قطعات داخلی آن، بطور مثال بی کیفیت بودن و نامرغوب بودن جنس آداپتور برق یا باتری های بکار رفته در دزدگیر منزل موجب عدم برق رسانی در سیستم و فعال نشدن دزدگیر اماکن می شود.
  • دستگاه دزدگیر منزل فرمانبر نیست: مورد های NO Name موجود در بازار هستند که عملا سیستم اعلام سرقت آنها، هروقت صلاح بداند عمل می کند، ما به دنبال سیستمی هستیم که هر گونه رفتار غیرعادی را اعلام کند. اما دزدگیر اماکنی که هنگ باشد عملا نه تماس می گیرد، نه پیام ارسال می کند و نه به موقع آژیر می کشد، خب چه نیازی به چنین دستگاه سرکشی داریم ؟!
  • آژیر کشیدن های بی مورد دزدگیر خانه: سیستم اعلام سرقت یک پکیج کامل است که در صورتی درست عمل می کند که تمامی اجزا به درستی وظیفه ی خود را ایفا کنند. بی کیفیت بودن هر یک از سنسورها موجب عملکرد اشتباه و در مجموع شاهد آژیرهای بی مورد و مزاحمت های پردردسر از سمت دزدگیر اماکن خواهیم بود.
  • امکانات کمتر دزدگیر اماکن: هر کدام از انواع دزدگیر اماکن دارای قطعات مختلفی هستند که وظایف خاص و کارایی منحصر به فرد خود را دارند. هرچه قابلیت ها و امکانات سیستم اعلام سرقت بیشتر باشد، قیمت بالاتری خواهد داشت.
  • برخی از دزدگیرهای اماکن خدمات پس از فروش و گارانتی خوبی ندارند: مهم است شما در هنگام خرید دزدگیر خانه گارانتی شرکتی معتبر را دریافت کنید.گارانتی های متفرقه ایی در بازار است که نه تنها پشتیبانی خوبی ارائه نمیدهند که توانایی تامین قطعات را هم ندارند. بنابراین دزدگیر اماکنی که توسط شرکتی معتبر گارانتی می شود این اطمینان خاطر را به شما می دهد که در صورت بروز مشکل در کنار شماست. بنظر میرسد داشتن گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش آن ارزش پرداخت هزینه بالاتر برای خرید دزدگیر منزل را دارد.

دزدگیر اماکن

موسسه حفاظتی آرینا www.arinatec.ir  با سالها تجربه موفق در حیطه خرید / فروش دزدگیر اماکن در  شهرهای نوشهر، چالوس، چمستان، نمک آبرود، متل قو، کلارآباد، عباس آباد، نشتارود، تنکابن، کلاردشت، مرزن آباد، کجور، رویان، نور، سرخرود، محمود آباد و هچیرود فعالیت می کند و کارشناسان حرفه ایی آرینا با مشاوره ی رایگان شما را در خرید دزدگیر اماکن با قیمت مناسب همراهی می کنند.