درب اتوماتیک در نوشهر

درب اتوماتیک در نوشهر

*تمامی تصاویر موجود در وب سایت حین اجرا توسط تیم آرینا تهیه شده است*

خود را تصور کنید که در یک روز بارانی داخل ماشین خود نشسته اید و قصد ورود به داخل پارکینگ ساختمان تان را دارید. برای این کار باید از ماشین تان پیاده شوید و به سمت در بروید و درب پارکینگ را باز کنید و پس از ورود به داخل پارکینگ دوباره از ماشین پیاده شوید و درب پارکینگ را ببندید. تا از ماشین خود پیاده شوید و درب پارکینگ را باز و بسته کنید، سر تا پا خیس شده اید. به طور قطع تجربه این اتفاق اصلا خوشایند نیست. در این هنگام وجود یک ریموت جادویی که درب را برای شما باز و سپس بسته کند، ضروری به نظر می رسد. برای نصب درب اتوماتیک در نوشهر با مشاورین آرینا در ارتباط باشید.

خرید درب اتوماتیک در نوشهر

و یا اینکه از یک فروشگاه یا سوپر مارکت خرید کرده اید و هر دست شما پر است و هنگام خروج باید وسیله های خود را بر زمین بگذارید و درب را باز کنید، سپس دوباره وسیله های خود را ردارید و از فروشگاه خارج شوید و درب فروشگاه را ببندید. همانطور که می بینید برای یک عمل ساده خارج شدن از فروشگاه باید اینهمه سختی بکشید و زمان تلف کنید.

شاید تا سال ها قبل که هنوز درب اتوماتیک در نوشهر اختراع نشده بود، داشتن یک درب اتوماتیک در نوشهر که به راحتی باز و بسته شود و کار ما را آسان کند، بسیار دور از ذهن بود. اما حال شاهد این هستیم که اکثر ساختمان ها، فروشگاه ها، بانک ها و … دارای درب اتوماتیک در نوشهر می باشند و از این تکنولوژی بهره می برند.

فروش درب اتوماتیک در نوشهر

انواع درب اتوماتیک در نوشهر بر اساس نحوه عملکرد

درب اتوماتیک در نوشهر انواع مختلفی دارند. درب های ریموت دار، درب هایی که به کمک سنسورها و چشمی ها نیز به صورت خودکار باز و بسته می شوند، همگی جز درب اتوماتیک در نوشهر محسوب می شوند.

به طور کلی درب اتوماتیک در نوشهر بر حسب نحوه کارکرد و باز و بسته شدنشان به چند دسته تقسیم می شوند:

درب اتوماتیک در نوشهر ریلی: این نوع درب ها که اغلب در فروشگاه ها دیده می شوند، بر روی یک ریل به دو طرف حرکت می کنند و باز می شوند و سپس بعد از گذشت چند ثانیه اگر حرکتی را احساس نکنند، دوباره بسته می شوند. این کار با استفاده از موتورهای الکترومکانیکی و سنسورهای نصب شده انجام می شود.

نصب درب اتوماتیک در نوشهر

نصب درب اتوماتیک در نوشهر پارکینگ بازویی: برای ساخت این نوع درب ها، جک پارکینگی را بر روی همان درب معمولی نصب می کنند و کمترین تغییرات را بر روی همان زیر ساخت ها ایجاد می کنند. بدین ترتیب یک درب معمولی را می توانید به درب اتوماتیک در نوشهر تبدیل کنید که با ریموت باز و بسته می شود.

درب اتوماتیک در نوشهر کرکره ای: برای راه اندازه این نوع درب ها، به جای جک از موتور مخصوص کرکره ای اتوماتیک استفاده می شود. این درب ها از چندین تیغه کرکره ای تشکیل شده است و فضای کمتری را اشغال می کند. کیفیت و دوام این نوع درب ها به جنس تیغ و موتور بستگی دارد.

هر یک از این درب ها در مکان خاصی کاربرد دارند. شما می توانید مناسب ترین درب اتوماتیک در نوشهر را متناسب با بودجه و محل مورد نظرتان،  برای ساختمانتان را انتخاب کنید.

پروژه نصب درب اتوماتیک در نوشهر

درب اتوماتیک در نوشهر

درب اتوماتیک در نوشهر را از ما بخواهید. با قیمت مناسب و البته کیفیت عالی. تمامی تجهیزات و یراق آلات مورد استفاده توسط تکنسین مجموعه آرینا از محصولات درجه یک می باشد که شما با صرف یکبار هزینه، محصولاتی با دوام و با طول عمر زیاد خریداری خواهید کرد.

شرکت آرینا مجری نصب انواع درب اتوماتیک در نوشهر و در شهرهای اطراف می باشد. برای نصب درب اتوماتیک در نوشهر ، نصب کرکره اتوماتیک نوشهر، نصب درب بازکن برقی نوشهر، نصب جک پارکینگ در نوشهر، نصب درب اتوماتیک در نوشهر پارکینگ در نوشهر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

5 1 رای
دیدگاه ها
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها