نصب دوربین مداربسته تحت شبکه در چالوس

نصب دوربین مداربسته تحت شبکه در چالوس

زمانی که برای حفظ امنیت اماکن مورد نظر خود تصمیم می گیرید از دوربین مداربسته تحت شبکه در چالوس استفاده کنید، ممکن است این دغدغه برای شما بوجود بیاید که نصب دوربین مداربسته تحت شبکه چه مزایایی دارد و ویژگی های عمده این دسته دوربین ها چیست؟
در این مقاله قصد داریم با بررسی مزایای نصب دوربین مداربسته تحت شبکه و ویژگی های این دوربین، شما را در انتخاب هرچه بهتر دوربین های مداربسته تحت شبکه راهنمایی کنیم.

پیشنهاد مطلب جدید:  دوربین مداربسته دام

دوربین مداربسته تحت شبکه در چالوس یا IP چیست؟
دوربین مداربسته تحت شبکه در چالوس به دوربینی گفته می شود که می تواند تصویر یا اطلاعات مورد نظر را از طریق پروتکل شبکه به داده های قابل نمایش بر روی کامپیوتر، تلفن همراه، تبلت و … تبدیل کند. به طوری که نیاز به وسیله میانجی همچون DVR نباشد. این دوربین ها در داخل خود دارای یک سیستم پردازش اند که تصویر را به داده های قابل نمایش تبدیل می کند. به همین خاطر کیفیت تصویر در این دوربین ها بسیار بالا می باشد.

پیشنهاد مطلب جدید: پشتیبانی دوربین مداربسته

مزایا و نقاط قوت نصب دوربین مداربسته تحت شبکه در چالوس
_ وضوح بالای تصویر. مهم ترین مزیت نصب دوربین مداربسته تحت شبکه، وضوح بالای تصویر می باشد.
_ انعطاف پذیری بالا و سهولت جابجایی دوربین ها در داخل شبکه.
_ استفاده از کابل کمتر. به طوری که تنها به وسیله یک کابل می توان انتقال تصویر را انجام داد.
_ امنیت بیشتر و بهتر از طریق رمزگذاری داده ها. زمانی که تصویر دوربین مداربسته کد گذاری می شود، به راحتی قابل حک شدن و دزدیدن نمی باشد.
_ پردازش و تجزیه و تحلیل ویدئو برای شناسایی حوادث از طریق کنترل تردد، تشخیص چهره، تشخیص پلاک خودرو و …
_ هوشمند بودن. این دوربین ها توانایی تشخیص حرکت، تشخیص دود، شمردن افراد، اعلام عبور فرد از نقطه ای مشخص، دنبال کردن اجسام متحرک، تشخیص دستکاری شدن دوربین و … را دارد.
_ سهولت انتقال تصویر به هر بخش از جهان. شما به وسیله یک کامپیئتر، تلفن همراه، تبلت و … به راحتی می توانید محل مورد نظر را کنترل کنید.
_ قابلیت انتقال صدا به صورت دو طرفه. به طوری که با نصب دوربین مداربسته تحت شبکه در چالوس در یک شرکت، مدیر می تواند به راحتی با کارکنانش صحبت کند.
_ دید در شب عالی.
_ وسعت پوشش دهی بیشتر.

پیشنهاد مطلب جدید: انواع دوربین مداربسته

قیمت نصب دوربین مداربسته تحت شبکه در چالوس
اکنون که با مزایای نصب دوربین مداربسته تحت شبکه در چالوس آشنا شدید، بهتر است با تنها عیب آن نیز آشنا شوید. قیمت نصب دوربین مداربسته تحت شبکه نسبت به دوربین های آنالوگ بالاتر می باشد. شاید بتوان گفت تنها عیب دوربین مداربسته تحت شبکه همین باشد. اما این دلیل هرگز باعث نشده افراد کیفیت را فدای کمیت کنند.
قبل از نصب دوربین مداربسته تحت شبکه در چالوس، بهتر است در ابتدا نیازهای خود و هدفتان از نصب دوربین مداربسته تحت شبکه را تعیین کنید و سپس با کمک یک تکنسین حرفه ای، دوربین مورد نظرتان را خریداری و نصب کنید.