چرا پکیج دوربین مداربسته داهوا در نور

چرا پکیج دوربین مداربسته داهوا در نور را انتخاب کنیم ؟

دوربین مداربسته در نور
دوربین مداربسته در نور

به دنبال خرید پکیج دوربین مداربسته در نور می باشید؟ ابتدا لازم است برند داهوا در نور را کمی بیشتر بشناسیم.

داهوا در نور یکی از بزرگترین برندهای سیستم های نظارتی در جهان می باشد که کمپانی آن در چین قرار دارد. این کمپانی سازنده انواع دوربین های مداربسته می باشد که برای اماکن مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید پکیج دوربین مداربسته داهوا در نور یکی از بهترین گزینه ها برای کسانی است که به یک سیستم کامل دوربین مداربسته نیاز دارند. این پکیج ها با قیمت مناسب و کیفیت عالی که دارد، برای کاربری های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

نصب دوربین مداربسته در نور
نصب دوربین مداربسته در نور

اجزای پکیج دوربین مداربسته داهوا در نور

کارشناسان ما با دقت و دانش بالا اجزای پکیج را انتخاب و بهترین لوازم و تجهیزات را در کنار یکدیگر گردآوری کرده اند. چرا که هدف ما بازدهی بیشتر دوربین های مداربسته آن می باشد. اجزای پکیج دوربین مداربسته داهوا در نور شامل تجهیزات زیر می باشد:

_ دوربین مداربسته

_ دستگاه ضبط تصویر

_ هارد دیسک

_ آداپتور یا منبع تغذیه

_ کابل تصویر.

 

به طور کلی تعداد دوربین های پکیج دوربین مداربسته داهوا در نور به صورت 2، 4، 8، 12، 16 و … می باشد که می تواند برای انواع اماکن کوچک و بزرگ مناسب باشد. اغلب دوربین های مورد استفاده در این پکیج ها از نوع دام و یا بولت می باشند که دارای قابلیت ضد آب و دید در شب می باشند. البته این دو ویژگی ها در دوربین های مختلف یکسان نمی باشد. به عنوان مثال دوربین های دید در شب قادرند فواصل مختلفی را بسته به تکنولوژی های بکار رفته در آن، پوشش دهند. شما می توانید بسته به نیاز خود و اهمیت جزییات، مناسب ترین پکیج دوربین مداربسته داهوا در نور را خریداری کنید.

خرید و فروش دوربین مداربسته در نور
خرید و فروش دوربین مداربسته در نور

قیمت پکیج دوربین مداربسته داهوا در نور

پکیج دوربین مداربسته داهوا در نور شامل دوربین و تجهیزات متنوعی می باشند. از انواع دوربین های گران قیمت با قابلیت های ویژه گرفته تا مدل های قیمت های ارزان قیمت. به طور کلی چند عامل مهم می تواند بر قیمت این پکیج ها تاثیر گذار باشد:

_تعداد دوربین ها

_کیفیت تصویر و رزولوشن

_تعداد کانال های دستگاه ضبط کننده

_تکنولوژی بکار رفته در دوربین ها (دید در شب، تشخیص چهره، پلاک خوان و …)

 

گارانتی پکیج دوربین مداربسته داهوا در نور

فروشنده باید اعتبار و اصالت دوربین مداربسته و تجهیزات آن را تضمین کند و گارانتی و خدمات پس از فروش را پس از نصب و راه اندازی در اختیار مشتریان بگذارد. خرید پکیج دوربین مداربسته داهوا در نور از نمایندگی ها و سایت های معتبر، می تواند یکی از راه های مطمئن برای خرید محصول باشد. مجموعه آرینا یکی از نمایندگی های فعال فروش برند داهوا در نور در غرب استان مازندران می باشد که تمامی محصولات خود را با ضمانت به مشتری ارائه می دهد.

نمایندگی دوربین مداربسته در نور
نمایندگی دوربین مداربسته در نور

موسسه حفاظتی آرینا یک مجموعه فعال در زمینه فروش پکیج دوربین مداربسته داهوا در نور متناسب با نیاز شما برای برقراری امنیت، کنترل و نظارت می باشد. کارشناسان فروش ما با توجه به تجربه های موفق قبلی خود، بهترین و مناسب ترین محصولات را به شما ارائه می دهند. ما نمایندگی فروش دوربین های مداربسته داهوا در نور در غرب مازندران هستیم. با ما در ارتباط باشید تا با مشاوره رایگان مناسب ترین محصول را برای ساختمان تان خریداری و نصب کنید.