خانه هوشمند

مزایای زیاد خانه هوشمند باعث شده افراد زیادی به آن روی آورند. مجموعه آرینا یکی از شرکت های فعال در استان مازندران می باشد که با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و با استفاده از نیرو های متخصص توانسته رضایت مشتریان را در زمینه هوشمندسازی ویلا به خود جلب کند. این شرکت رضایت مشتریان خود را در اولویت اهداف خود قرار داده و سعی کرده تمام نیازها و خواسته های مشتریان را هوشمندسازی ویلا برآورده سازد.

♦ خدمات خانه هوشمند آرینا

مجموعه آرینا برای هوشمند سازی خانه خدمات متنوعی همچون موارد زیر را ارائه می دهد.

روشنایی هوشمند: خاموش و روشن کردن لامپ ها از راه دور، خاموش و روشن شدن لامپ در ساعت معین، تنظیم نور لامپ ها از مهم ترین کاربردهای هوشمندسازی روشنایی ساختمان می باشد.

اطلاع رسانی ورود و خروج افراد به خانه: به کمک سنسورهای حرکتی و دیگر تجهیزات، ورود و خروج افراد و باز و بسته شدن درب و پنجره را اطلاع رسانی می کند.

اعلام حریق: اتوماسیون این سیستم برای اطلاع رسانی آتش سوزی و حریق در ساختمان می باشد.

سیستم آبیاری هوشمند: به کمک این سیستم شما می توانید از راه دور در زمان و در شرایط معین گیاهانتان را آبیاری کنید.

سیستم صوتی هوشمند: با کمک سیستم صوتی هوشمند، پخش موسیقی از طریق بلندگوهایی که در سقف و یا در دیگر جاهای خانه تعبیه شده، امکان پذیر می باشد.

سیستم سرمایشی و گرمایشی: هوشمندسازی سیستم های سرمایشی و گرمایشی اغلب به منظور صرفه جویی در انرژی می شود. اما خاموش و روشن کردن این سیستم از راه دور، تنظیم دمای مطلوب پیش از رسیدن به خانه، خاموش شدن خودکار سیستم پس از رسیدن به دمای معین و … از دیگر مزایای هوشمند سازی سیستم های سرمایشی و گرمایشی می باشد.

پرده و سایبان هوشمند: به کمک این سیستم شما می توانید در زمان های مناسب پرده و یا سایبان را از طریق تلفن همراه هوشمندتان باز یا بسته کنید.

استخر هوشمند: هوشمندسازی استخر تا حد زیادی باعث صرفه جویی در مصرف انرژی و آب خواهد شد و بسیاری از کارها نظیر پر و خالی کردن استخر، تصفیه آب استخر، تنظیم دمای آب استخر و … بدون دخالت شما به صورت خودکار قابل انجام می باشد.

گلخانه هوشمند: با هوشمند سازی گلخانه ، آبیاری گیاهان، تهویه گلخانه و … به صورت اتوماتیک قابل انجام می باشد. این کار در افزایش بهره وری گلخانه ها تاثیر بسزایی دارد.

مراقبت از سالمندان و کودکان: شما می توانید با هوشمندسازی اتاق سالمندان، کودکان و … شرایط را به نحوی تسهیل کنید که آسیب ها و خطرات مربوط به این افراد را به حداقل برسانید و شرایط را برایشان بسیار آسان و لذت بخش کنید.

سناریو: جذاب ترین بخش هوشمندسازی خانه هوشمند ، سناریو خانه هوشمند می باشد. سناریو مسافرت، سناریو خواب، سناریو مهمان و … از پرکاربرد ترین و محبوب ترین سناریو هایی می باشند که افراد پس از هوشمند سازی ویلا ، استفاده می کنند.

خاموش و روشن کردن برخی از لوازم الکتریکی نظیر چایساز، مایکرفر، تلویزیون و … از راه دور

و …

 

♦ سناریوهای جذاب خانه هوشمند

سناریو های خانه هوشمند باعث می شود در زمان معین تعدادی از امور به صورت همزمان و یا پشت سر هم تنها با انتخاب یک گزینه از روی تلفن همراهتان انجام شود. برای مثال چند نمونه از سناریوهای مهم به همراه عملکرد آن را در ادامه بیان خواهیم کرد:

سناریو مهمان: شما در سناریو مهمان تعریف می کنید زمانی که مهمان وارد خانه تان شد، لامپ ها روشن شوند و نور محیط تنظیم شود، پرده ها باز یا بسته شوند، دما به حد مطلوب برسد و … . همه این کارها تنها با انتخاب یک گزینه بر روی تلفن همراهتان که از قبل با عنوان سناریو مهمان تعریف کرده اید، قابل اجرا می باشد.

سناریو مسافرت: هنگامی که شما به سفر می روید می توانید با تنظیم و تعریف سناریو مسافرت از خانه تان محافظت و مراقبت کنید. به عنوان مثال خاموش و روش شدن چراغ ها در زمان معین، فعال شدن دزدگیر ها، باز و بسته شدن پرده ها در ساعات معین، تنظیم دمای محیط، آبیاری گیاهان از مهم ترین فعالیت های قابل اجرا در سناریو مسافرت می باشد. همچنین شما می توانید با استفاده از سناریو مسافرت حضور خودتان در خانه را شبیه سازی کنید تا کسی متوجه عدم حضورتان در منزل نشود.

سناریو خواب: شما با استفاده از این سناریو، شرایط دلخواهتان اعم از تنظیم نور مناسب، خاموش کردن لامپ های غیرضروری، تنظیم دمای محیط، خاموش کردن تلویزیون و … را تنها با استفاده از انتخاب یک گزینه از روی تلفن همراهتان بوجود خواهید آورد.

سناریو ورود به خانه: زمانی که شما از بیرون وارد خانه می شوید می توانید با استفاده از انتخاب گزینه سناریو ورود به خانه از روی تلفن همراهتان، دزدگیرها را غیر فعال کنید، چراغ ها را روشن کنید، دمای محیط را تنظیم کنید، موسیقی دلخواهتان را در منزل پخش کنید، چایساز را روشن کنید و با خیالی آسوده و راحت در منزلتان به استراحت بپردازید.

 

♦ چرا آرینا؟

هوشمند سازی خانه توسط شرکت آرینا مزایای بسیاری برای خریداران خواهد داشت. این شرکت برترین شرکت در زمینه هوشمندسازی خانه می باشد که با تضمین، بهترین کیفیت و خدمات را به شما مشتریان محترم ارائه می دهد.

سابقه درخشان در فروش و نصب انواع تجهیزات مربوط به خانه هوشمند

گارانتی بی قید و شرط برای تمامی محصولات

قیمت مناسب و شرکتی مطابق با لیست شرکت های وارد کننده

رزومه موفق کاری در استان مازندران

ارائه خدمات پشتیبانی مادام العمر

نصب و اجرای حرفه ای توسط تکنسین حرفه ای

بنابراین با خیال راحت و آسوده نسبت به هوشمندسازی خانه تان توسط مجموعه ما اقدام نمایید.

 

♦ خدمات پس از فروش آرینا

مطمئنا شما برای هوشمندسازی ویلا ، به این فکر می کنید که آیا شرکتی که از آن تجهیزات را که خریداری کردید به شما خدمات پس از فروش و گارانتی ارائه می دهد یا خیر؟ همه دستگاه ها، حتی با کیفیت ترین دستگاه ها نیز ممکن است روزی دچار مشکل شوند و شما نیاز به پشتیبانی و خدمات پس از فروش داشته باشید. شرکت آریا جز معدود شرکت هایی می باشد که محصولات آن دارای گارانتی تعویض بی قید و شرط و همپنین خدمات پس از فروش مادام العمر دارد.

 

برای مشاوره رایگان و تخصصی در رابطه با هوشمند سازی ویلا می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنمایی ها لازم را به شما خریداران محترم ارائه دهند.