دستگاه حضور و غیاب

مهم نیست مدیر یک کسب و کار کوچک هستید یا مدیر یک سازمان بزرگ با تعداد کارمندان زیاد؛ بدون شک حضور به موقع کارمندان و برقراری نظم، همواره یکی از دغدغه های مهم مدیریتی شما خواهد بود.

استفاده از دستگاه حضور و غیاب در شرکت ها تا حدودی باعث نظم بخشیدن به ورود و خروج کارمندان خواهد شد. شما می توانید با خرید دستگاه حضور و غیاب در چالوس، به این دغدغه و مشکلاتان پایان دهید.

برای خرید دستگاه حضور و غیاب در چالوس، بهتر است اول نیازتان را مشخص کنید و برای دریافت مشاوره و انتخاب مناسب ترین دستگاه حضور و غیاب برای شرکتتان، از یک مجموعه مورد اطمینان همچون آرینا راهکار و کمک بخواهید.

مجموعه بزرگ آرینا با در نظر گرفتن نیاز مدیران شرکت های بزرگ و کوچک به خرید دستگاه حضور و غیاب در چالوس، سعی در ارائه راهکاری مفید و متنوع دارد.

 

♦ مزایای دستگاه حضور و غیاب در چالوس

دستگاه حضور و غیاب یکی از دستگاه هایی می باشد که در نظم دهی سازمان ها تاثیر زیادی دارد. به همین خاطر بسیاری از مدیران برای نظارت میزان کارکرد پرسنل و همچنین نحوه محاسبه حقوق کارمندان بر اساس ساعت کاری، از دستگاه حضور و غیاب استفاده می کنند.

مزایای این دستگاه شامل موارد زیر می باشد:

نظارت دقیق بر ساعات کاری پرسنل و زمان ورود و خروجشان

محاسبه دقیق حقوق و دستمزد بر اساس ساعات کاری

محاسبه دقیق کسری کار و اضافه کار

پردازش دقیق تر شیفت های شبانه

گزارش گیری راحت و آسان

با استفاده از دستگاه حضور و غیاب، تمامی کارهای فوق به صورت اتوماتیک و به سهولت قابل انجام می باشد.

 

♦ مهم ترین ویژگی های دستگاه حضور و غیاب

تمامی محصولاتی که توسط شرکت آرینا ارائه می شوند، دارای ویژگی های زیر می باشند.

ظرفیت بالا برای ذخیره اطلاعات کاربران

دارای بالاترین دقت شناسایی

قابلیت اتصال به تلفن همراه هوشمند

مدیریت پرداخت ها بر اساس مدت زمان کارکرد

کیفیت و کارایی بالا

خدمات پس از فروش

 

♦ دستگاه حضور و غیاب کارتی

این دستگاه قدیمی ترین و ارزان ترین نوع دستگاه حضور و غیاب می باشد که در اکثر شرکت ها مورد استفاده  قرار می گیرد. برای هر یک از پرسنل و کارمندان کارتی با اطلاعاتی شخصی شان صادر می شود و که هنگام ورود و خروج باید آن را روی دستگاه قرار دهند تا ساعت ورود و خروج ثبت گردد.

امروزه به دلیل دو عیب بزرگ دستگاه های حضور و غیاب کارتی، کمتر از گذشته مورد استفاده قرار می گیرند. 1) فراموش کردن یا گم شدن کارت؛ 2) ثبت کارت توسط شخص دیگر.

 

♦ دستگاه حضور و غیاب بیومتریک (اثر انگشت، تشخیص چهره، عنبیه و …)

این دستگاه ها از دقت بالاتری برخوردارند و نسبت به دستگاه های کارتی گران تر می باشند. عملکرد دستگاه های حضور و غیاب بیومتریک بر اساس تشخیص اثر انگشت، عنبیه، تشخیص چهره افراد و … می باشد. به این ترتیب ویژگی های منحصر به فرد هر فرد را در خود ذخیره می کند و امکان تقلب و اشتباه را هنگام ورود و خروج کارمندان به حداقل می رساند.

دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی، محبوب ترین دستگاه حضور و غیاب بیومتریک در شرکت ها و سازمان ها است.

 

 

♦ قیمت دستگاه حضور و غیاب در چالوس

عوامل زیادی همچون برند دستگاه، روش های شناسایی، گارانتی و … بر قیمت دستگاه حضور و غیاب در چالوس تاثیر گذار است. به طور کلی دستگاه های تشخیص چهره گران تر از دستگاه های کارتی می باشند. برای اطلاع از قیمت خرید دستگاه حضور و غیاب در چالوس می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و به صورت آنلاین قیمت ها را دریافت کنید.

 

♦ گارانتی و خدمات پس از فروش

از مهم ترین نیاز های مشتریان پس از خرید دستگاه حضور و غیاب در چالوس، گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد. مجموعه بزرگ آرینا این خدمات را در دو دسته برای مشتریان خود تقسیم بندی می کند. دسته اول شامل گارانتی محصولات و سخت افزار ها می باشد که شرکتی است و به همراه تاریخ و قرارداد به مشتریان ارائه می شود. دسته دوم پشتیبانی نامحدود و رایگان نرم افزار های حضور و غیاب می باشد که توسط کارشناسان فنی مجموعه به مشتریان ارائه می شود.