خرید و فروش آژیر تک صدا دزدگیر اماکن فایروال در مرزن آباد

خرید و فروش آژیر تک صدا در مرزن آباد ، لیست قیمت آژیر تک صدا در مرزن آباد ، ارزانترین قیمت بلندگو تک صدا در مرزن آباد، بلندگو دزدگیر اماکن تک صدا در مرزن آباد

 

خرید آژیر تکصدا دزدگیر اماکن در مرزن آباد

نام دیگر آژیر تک صدا آژیر شیپوری در مرزن آباد می باشد ، صدای این آژیر به صورت یک نواخت و شبیه به آژیر خودرو می باشد البته با صدایی بلند تر ، توان آژیر تک صدا در مرزن آباد 45 وات و 20 وات می باشد که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد ، این محصول وارداتی ساخت چین فروش بسیار بالایی در بازار دزدگیر اماکن در مرزن آباد دارد زیرا مناسب برای انواع مکان های مسکونی ، تجاری ، اداری و … می باشد.

خرید آژیر تکصدا دزدگیر اماکن در مرزن آباد

انتخاب آژیر دزدگیر اماکن مسکونی در مرزن آباد

در زمان انتخاب یک آژیر مناسب باور های اشتباهی وجود دارد که هرچه آژیر بزرگتر باشد صدای آن بیشتر است در صورتی که این موضوع صحت ندارد زیرا توان خروجی آژیر تکصدا در مرزن آباد اهمیت دارد.

در تمامی دستگاه های دزدگیر اماکن در مرزن آباد و آژیر خودرو ها تک صدا زدن آژیر به معنای فعال سازی و 2 صدا زدن آن به معنی غیر فعال سازی آن می باشد.

نمایندگی خرید آژیر تک صدا در مرزن آباد

مشخصات فنی بلندگوی تکصدا فایروال در مرزن آباد

  • جنس بدنه: فایبر گلاس
  • نوع کاربری: دزدگیر اماکن
  • اندازه طول: 100 میلیمتر
  • نوع اتصال: با سیم
  • ولتاژ ورودی: 12 ولت مستقیم
  • توان مصرفی: 45 وات و 20 وات
  • جنس پایه : فلزی
  • جریان مصرفی: 1200 میلی آمپر

نصب بلندگوی تک صدا به دستگاه مرکزی دزدگیر اماکن در مرزن آباد

بر روی برد دستگاه مرکزی دزدگیر اماکن دو گزینه SP به معنی اسپیکر و Siren وجود دارد ، بلندگو تکصدا باید به Siren متصل شود در صورتی که شما به اشتباه بلندگوی تک صدا را اسپیکر وصل کنید باعث سوختن آن خواهید شد.

خرید و فروش بلندگوی تکصدا در مرزن آباد

نمایندگی خرید آژیر تک صدا در مرزن آباد

موسسه حفاظتی آرینا نماینده رسمی شرکت فایروال و برند های معتبر وارد کننده آژیر های تکصدا در مرزن آباد می باشد و آرینا بزرگترین انبار موجود از این محصول پر طرفدار دزدگیر اماکن را در مرزن آباد دارد.

مشاوره در خرید آژیر تکصدا در مرزن آباد

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید و فروش آژیر های تکصدا ، پیزو و … با کارشناسان آرینا با شماره های درج شده در وب سایت تماس حاصل نمایید.