نمایندگی خرید و فروش جک درب برقی بلانکو Blanco در نوشهر

خرید جک درب اتوماتیک بلانکو در نوشهر، فروش جک درب پارکینگی بلانکو Blanco در نوشهر، قیمت جک درب برقی بلانکو در نوشهر، نمایندگی فروش جک اتوماتیک بلانکو در نوشهر

 

خرید و فروش جک اتوماتیک بلانکو Blanco در نوشهر

خرید و فروش جک اتوماتیک بلانکو Blanco در نوشهر

می توان گفت جک BLANCO بلانکو موجود در نمایندگی نوشهر یک جک درب برقی جدید در بازار ایران می باشد. بلانکو BLANCO یک برند اسپانیایی است.قدرت بسیار خوب و کیفیت عالی جک BLANCO بلانکو یکی از دلایل فروش خوب بلانکو در نمایندگی نوشهر می باشد. همچنین سازگاری خوب این برند با شرایط جوی ایران باعث شده است تا این محصول سهم بسیار خوبی از بازار ایران را توسط بلانکو ایران نصیب خود نماید. مهمترین آیتم داشتن ظاهری مقاوم در برابر رطوبت و گرد غبار می باشد.

گارانتی جک درب برقی بلانکو موجود در نمایندگی نوشهر

گارانتی ۳ ساله بلانکو ایران یکی از پارامترهای بسیار مهم در انتخاب این برند درب اتوماتیک هست. به عبارتی وقتی جک آسیب دید، نصاب مصرف کننده این جک را باز می کند و برای شرکت ارسال می نماید.

خرید و فروش جک بلانکو در نوشهر

مزایای خرید جک درب برقی بلانکو از نمایندگی نوشهر

گارانتی سه ساله، کیفیت بالا، طول عمر بالا، قیمت مقرون به صرفه این کالا و متعلقات کامل پک درب برقی بلانکو BLANCO موجود در نمایندگی نوشهر از جمله مزایای مورد توجه مصرفه کننده است از طرفی نوع طراحی جک بلانکو BLANCO باعث شده است تا طریقه نصب این جک پارکینگ بسیار راحت باشد و با اینکه این برند به تازگی وارد ایران شده و مزیت جا افتادن برند در بازار را ندارد اما از فروش خوبی در نمایندگی نوشهر برخوردار است.

انواع جک های برقی بلانکو موجود در نمایندگی نوشهر

  • خرید و فروش درب اتوماتیک Blanco بلانکو مدل هرا HERA در نوشهر

درب اتوماتیک Blanco بلانکو مدل هرا HERA با توان جابجایی هر لنگه درب تا وزن ۴۰۰ کیلوگرم و طول ۴ متر با ولتاژ ۲۲۰ ولت برای امکان مسکونی و صنعتی با تردد بالا مناسب است. جک پارکینگی بلانکو مدل هرا (Belanco Hera)  نمایندگی نوشهر، در دو مدل Hera1 و Hera2 به بازار عرضه شده است. مدل Hera1 برای دربهای با طول هر لنگه ۴ متر و وزن هر لنگه ۴۰۰ کیلوگرم و مدل Hera2 تا طول هر لنگه درب ۴متر و نیم و وزن هر لنگه ۵۰۰ کیلوگرم هر دو مدل برای دربهای با وزن سنگین و تردد بالا مناسب هستند.

نمایندگی خرید و فروش جک درب برقی بلانکو Blanco در نوشهر

  • فروش و خرید جک ریلی بلانکو مدل زئوس در نوشهر

جک ریلی بلانکو مدل زئوس موجود در نمایندگی نوشهر، برند این جک اسپانیایی است. جک ریلی بلانکو برای درب های اتوماتیک ریلی سنگین با تردد نسبتا رو به بالا طراحی شده است. و با توجه به توانایی جا به جایی با وزن بالا قابلیت حمل درب تا طول ۲۵ متر را نیز دارد. یکی از مهم ترین ویژگی های ظاهری این جک، داشتن ظاهری مقاوم در برابر رطوبت و گرد غبار میباشد. و همچنین به منظور جلوگیری از برخورد درب ها به یکدیگر و ایجاد سروصدا و خرابی، سیستم به گونه ای عمل میکند که قبل از اینکه درها کامل بسته شوند، سرعت را کاهش میدهد تا از بروز موارد و مشکلات احتمالی جلوگیری شود.

قیمت جک درب برقی بلانکو موجود در نمایندگی نوشهر

جک بلانکو BLANCO موجود در نمایندگی نوشهر یک جک میان رده بین جکهای ایرانی و خارجی مانند ایتالیایی از لحاظ قیمت می باشد. و این موضوع سبب استقبال کاربران مصرف کننده شده است. در واقع با خرید جک پارکینگی بلانکو ار نمایندگی نوشهر، صاحب یک جک پارکینگی خارجی با کیفیت بالا و  قیمت مناسب میشوید.پ

قیمت جک درب برقی بلانکو موجود در نمایندگی نوشهر

لیست قیمت جک درب کنترلی بلانکو از نمایندگی نوشهر

برای دریافت مشاوره رایگان و لیست قیمت درب کنترلی بلانکو میتوانید با شماره موجود در سایت تماس حاصل نمایید . و همچنین می توانید از نصابان حرفه ایی تیم آرینا برای نصب جک درب کنترلی بلانکو موجود در نمایندگی نوشهر کمک بگیرید.

 

0 0 رای ها
دیدگاه ها
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها