نمایندگی خرید و فروش جک درب برقی یال در کلارآباد

خرید جک درب پارکینگی یال در کلارآباد، فروش و نصب جک برقی یال در کلارآباد، خرید جک درب اتوماتیک یال در کلارآباد، قیمت جک برقی بازویی یال در کلارآباد

 

نمایندگی خرید و فروش جک درب برقی یال در کلارآباد

کمپانی یال یک کمپانی ایرانی میباشد که از سال 1383 فعالیت خود را در زمینه تولید جک پارکینگ با کیفیت مطلوب و صد در صد ایرانی آغاز کرد. از جمله محصولات کمپانی ایرانی یال موجود در نمایندگی کلارآباد میتوانبم به جک های بازویی و جک های ریلی اشاره کرد. در ادامه به بررسی این محصولات میپردازیم.

خرید جک درب اتوماتیک یال در کلارآباد

خرید و فروش جک های بازویی یال در نمایندگی کلارآباد

انواع جک های بازویی یال موجود در نمایندگی کلارآباد X1  ، X2 ، پرایم 1 ، پرایم 2 ، پرایم 3 است.

جک بازویی یال مدل X1 موجود در نمایندگی کلارآباد، با توجه به قدرت موتور بالایی که دارد، مناسب برای درب های بزرگ است که هر لنگه شان به طول 4 متر و وزن 400 کیلوگرم باشد. مدل X1 دارای سیستم خلاص کن دستی در شرایط قطع برق بوده و در واقع جک پارکینگی یال مدل X1 برای منازل مسکونی بسیار مناسب بوده زیرا تردد کمی دارد.

محتویات پکیج درب اتوماتیک یال مدل X1

  • دوعدد بازو جک یال
  • دوعدد ریموت کنترل
  • یک عدد فلاشر سر درب جهت هشدار
  • برد یا مدارفرمان یال بهمراه باکس
  • یک جفت چشمی یا فتوسل جهت ایمنی
  • سایر براکت ها و یراق آلات نصب

فروش جک درب برقی یال در کلارآباد

ویژگی های جک پارکینگی یال مدل X2 موجود در نمایندگی کلارآباد، همانند جک پارکینگی هم کلاس خود X1 ، بیشتر برای درب باز کن های خانگی و آپارتمانی طراحی و تولید کرده اند. دو ویژگی بارز در این مدل جک موجب شده که آن را بیشتر یک درب بازکن خانگی و مسکونی بدانیم،

  • درب اتوماتیک یال مدل X2 قادر است چیزی حدود 5 تا 10 بار (بسته به سرعت باز و بسته شدن درب) در ساعت از خود تردد داشته باشد. این میزان تردد عموما برای یک منزل مسکونی و آپارتمانی و یا یک اداره متوسط و کوچک مناسب است.
  • جک پارکینگی یال مدل X2، با توجه به اینکه برای مکان های پرتردد از لنگه های 5 متری استفاده می شود. جک پارکینگی یال مدل X2 توانایی توانایی تحمل هر لنگه 450 کیلو گرمی (حداکثر 4 متری) را دارد.

خرید و فروش جک درب پارکینگی یال در کلارآباد

از دیگر ویژگی های یال جک پارکینگی یال مدل X2 میتوان به، بازوی قفل شونده مقاوم در برابر فشار مخالف بدون نیاز به نصب قفل برقی، طول شفت 30 سانتیمتر مناسب دربهای دو لنگه، ظاهر زیبا و مدار فرمان بسیار کارا، قدرت مناسب تا 350 کیلو گرم، اشاره کرد.

از جمله عوامل موثر در خرید و فروش بالای جک پارکینگی یال مدل X1 و X2 در نمایندگی کلارآباد، قیمت مناسب و رقابتی و همچنین گارانتی سه ساله این محصولات است.

جک پارکینگی یال مدل پرایم P1 برای ساختمان ها با تردد بالا بسیار مناسب است و از عملکرد خوبی برخوردار می باشد. این نوع درب های اتوماتیک قابلیت نصب بر روی درب هایی با وزن 600 کیلو گرم را دارد.

حداکثر وزن قابل جا به جایی جک پارکینگی یال مدل پرایم P2، 500 کیلوگرم است. بنابراین به راحتی می توان نتیجه گرفت این جک پارکینگ توانایی جابه جایی درب هایی عریض با طولی تا 4 متر را دارد. بصورت کلی میتوان گفت که این محصول، توانایی جا به جایی و باز کردن درب هایی تا طول 8 متر و وزن 1000 کیلوگرم را خواهد داشت. باتوجه به قدرت بالای موتور و شفت بلندی که دارد، این درب برای محیط‌های پرتردد قابل استفاده است.

نصب و راه اندازی جک درب اتوماتیک برقی یال در کلارآباد

گارانتی درب اتوماتیک یال مدل پرایم P1 و مدل پرایم P2 در نمایندگی کلارآباد

از الزامات خرید اجناس گارانتی به حساب می آید. با توجه به کیفیت قطعات شرکت یال برای اطمینان خاطر مخاطبان و مشتریان، گارانتی 5 ساله برای مدل P1 و مدل P2 در نظر گرفته است که در واقع به مشتریان خود اطمینان می دهد که نگرانی بابت خراب شدن این درب نداشته باشند.

لیست قیمت جک درب کنترلی یال در کلارآباد

برای دریافت مشاوره رایگان و لیست قیمت درب کنترلی یال میتوانید با شماره موجود در سایت تماس حاصل نمایید. و همچنین می توانید از نصابان حرفه ایی تیم آرینا برای نصب جک درب کنترلی یال موجود در نمایندگی کلارآباد کمک بگیرید.