نمایندگی خرید و فروش جک درب کنترلی میلان در کجور

خرید جک درب برقی میلان MILAN در کجور، خرید جک درب اتوماتیک میلان در کجور، فروش و نصب جک درب پارکینگی MILAN در کجور، لیست قیمت جک اتوماتیک میلان در کجور

 

نمایندگی خرید و فروش جک درب کنترلی میلان در کجور

یکی از پرفروش ترین جک های پارکینگی موجود در نمایندگی کجور ایران جک درب کنترلی میلان Milan است. که متریال آن تماما ایتالیایی بوده و توسط کمپانی میلان در ایران مونتاژ می شود. از لحاظ ظاهری شباهت زیادی به پروتکو ایتالیا دارد، کیفیت بالا و قیمت مناسب محبوبیت این محصول را در بین مشتریان دو چندان کرده است.

نمایندگی خرید و فروش جک درب کنترلی میلان در کجور

قیمت جک درب کنترلی میلان Milan در نمایندگی کجور

جک درب پارکینگی میلان Milan موجود در نمایندگی کجور، در واقع یک جک پارکینگی مونتاژ شده ایتالیایی با طراحی ظریف و متریالی بسیار عالی، مستحکم و مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی مختلف است. جک درب پارکینگ میلان Milan با این همه مزایا، قیمت مناسب و رقابتی در بازار دارد.

گارانتی و خدمات پس از فروش جک درب کنترلی میلان Milan در کجور

از مهم ترین فاکتورهای فروش برای کمپانی ها و خرید برای مشتریان گارانتی میباشد، کمپانی میلان با گارانتی بلند مدت 30 ماهه به منظور تضمین کیفیت محصول و رضایت مشتریان این اطمینان خاطر را به آنها داده است.

گارانتی و خدمات پس از فروش جک درب کنترلی میلان Milan در کجور

مزایای جک درب کنترلی میلان Milan در نمایندگی کجور

طراحی ظریف و بدنه مستحکم جک درب پارکینگی میلان Milan موجود در نمایندگی کجور، یکی از دلایل محبوبیت این جک بین مشتریان و نصابان میباشد. همچنین قابلیت کارکرد دمایی این درب اتوماتیک  در بازه ی منفی 20 درجه تا مثبت 55 درجه مهیا است. جنس بدنه این محصول از آلومینیوم است و شفت ها برای کارایی بهتر با لایه ای از کروم پوشیده می شوند که ضد زنگ است و در شرایط آب و هوایی مختلف اختلالی در عملکرد آن بوجود نمی آید. با خرید جک درب پارکینگ میلان از نمایندگی کجور می توانید از لوازم جانبی آن که برای نصب و راه اندازی اولیه به کار می رود نیز بهره مند شوید که شامل موارد زیر می باشد:

  • دوعدد بازوو جک
  • دوعدد ریموت کنترل
  • یک عدد فلاشر سر درب
  • برد و مدارفرمان
  • یک جفت چشمی یا فتوسل
  • دفترچه راهنما نصب

معرفی مدل های جک میلان موجود در نمایندگی کجور

تدبیری برای سهولت باز و بسته شدن در بدون دخالت دست سبب پیدایش جک های پارکینگی شد. جک پارکینگی میلان موجود در نمایندگی کجور با طراحی زیبا و بدنه ی مستحکم برای درب های دو لنگه طراحی شده که از لحاظ فنی درب هایی با وزن 350 کیلوگرم و طول حداکثر 3.50 متر را باز می نماید، برد مدارفرمان میلان به گونه ای طراحی شده که از تمامی عملکردهای سیستم درب اتوماتیک پشتیبانی میکند و درب را بصورت تک لنگه، دولنگه باز می نماید.

معرفی مدل های جک میلان موجود در نمایندگی کجور

از دیگ ویژگی های قابل توجه جک پارکینگی میلان موجود در نمایندگی کجور، سیستم تشخیص مانع این جک است.در مواقعی که به هر علت  ورود و خروج با تاخیر انجام می شود باعث می شود عملکرد جک به صورت معکوس شود و به مانع برخورد ننماید.

خرید و فروش مدل های پرفروش جک پارکینگی میلان Milan در نمایندگی کجور

از مدل های پرفروش جک درب کنترلی میلان موجود در نمایندگی کجور :

  • جک برقی میلان موهست4 (جک میلان 400)

جک میلان موهست4(جک میلان 400)  برای درب های پارکینگ تا وزن 350 کیلوگرم و تا طول 2.75 متر مناسب است. هر لنگه درب و کورس بازو 445 میلیمتر و شفت 40 سانتی متر تا زاویه 110 را دارد، زمان باز شدن درب پارکینگ به مدت 22 ثانیه طول خواهد کشید.

  • جک برقی میلان موهست5 (جک میلان 500)

جک برقی میلان موهست5 (جک میلان 500) برای درب های پارکینگ تا وزن 250 کیلوگرم و تا طول 3.50 متر مناسب است. هر لنگه درب و کورس بازو 545 میلیمتر تا زاویه 110 را دارد، زمان باز شدن درب پارکینگ به مدت 27 ثانیه طول خواهد کشید.

لیست قیمت جک درب کنترلی میلان از نمایندگی کجور

  • جک برقی میلان موهست6 (جک میلان 600)

جک برقی میلان موهست6 (جک میلان 600) برای درب های پارکینگ تا وزن 250 کیلوگرم و تا طول 4 متر مناسب است. هر لنگه درب و کورس بازو 645 میلیمتر تا زاویه 110 را دارد، زمان باز شدن درب پارکینگ به مدت 32 ثانیه طول خواهد کشید.

لیست قیمت جک درب کنترلی میلان از نمایندگی کجور

برای دریافت مشاوره رایگان و لیست قیمت درب کنترلی میلان میتوانید با شماره موجود در سایت تماس حاصل نمایید . و همچنین می توانید از نصابان حرفه ایی تیم آرینا برای نصب جک درب کنترلی میلان موجود در نمایندگی کجور کمک بگیرید.