خرید و فروش بیم خطی دزدگیر اماکن در کلاردشت

خرید چشمی بیم خطی لیزری در کلاردشت، لیست قیمت بیم خطی دزدگیر اماکن در کلاردشت، فروش بیم خطی لیزری ۲۰ ، ۶۰ و ۱۰۰ متری در کلاردشت، مشاوره در خرید چشمی بیم خطی در کلاردشت

خرید و فروش بیم خطی در کلاردشت
خرید و فروش بیم خطی در کلاردشت

خرید و فروش بیم خطی لیزری در کلاردشت

بیم خطی چیست ؟ سنسوری است که به صورت جفت کار گذاشته می شود که یکی از انها فرستنده و دیگری گیرنده می باشد به این صورت یک خط فرضی ایجاد می شود که هر زمان این خط فرضی قطع شود سیگنال به دستگاه مرکزی دزدگیر اماکن داده می شود و باعث به صدا در آمدن آژیر می شود.

بیم خطی انواع مختلفی دارد؟ بله بیم های خطی انواع مختلفی دارند یکی از این تفاوت ها به متراژ برد آنها است که شامل بیم خطی های ۲۰ متری ، ۱۰۰ متری ، ۲۰۰ متری و ۲۵۰ متری است.

یکی از تفاوت های بیم خطی بیم خطی میله ای است که برد آن ۶۰ متر می باشد ، این بیم خطی ۴ خط فرضی ایجاد میکند که مانند یک دیوار می ماند.

لیست قیمت فروش بیم خطی در کلاردشت
لیست قیمت فروش بیم خطی در کلاردشت

انتخاب بیم خطی و یا حفاظ فلزی ؟

داشتن حفاظ فلزی و روش های سنتی بسیار قدیمی شده است از همین رو با روش های بسیار ساده و ابتدایی می توان آن را از سر راه برداشت، این ابزار های بسیار ساده با قیمت های بسیار کم در بازار موجود هستند و تهیه آن برای سارق هزینه زیادی ندارد از این رو با پیشرفت روش های سارقین باید یک قدم جلو تر از انها باشیم تا امنیت را فراهم کنیم ، سارقین برای عبور از حفاظ های فلزی از ابزاری همچون هوابرش ها و یا از جک استفاده میکنند که بدون هیچ فشار بدنی حفاظ را از بین خواهند برد ،بیم خطی می تواند یک راه بسیار مناسب برای حفظ امنیت ورودی ها مانند درب و پنجره باشد زیرا عبور از آن باعث ایجاد پالس برای دستگاه مرکزی و کشیده شدن آژیر می شود ، اگر سارق تصمیم به قطع کردن بیم ها کند دستگاه باز آژیر خواهد کشید که این موضوع امنیت کار را چندین برابر می کند.

فروش و خرید انواع بیم خطی در کلاردشت
فروش و خرید انواع بیم خطی در کلاردشت

اطلاعات فنی در مورد چشمی بیم خطی در کلاردشت

چشمی های خطی لیزری در کلاردشت مقاوم در برابر رطوبت، گرما ، گرد و غبار و دارای استاندارد IP67 میباشند پس با آب و هوای بارانی شهر کلاردشت مشکلی ندارند . سنسور های خطی مجهز به جامپر هستند پس نگران از بین بردن و سرقت آن نباشید. حساسیت بیم های خطی در کلاردشت قابل تنظیم حساسیت می باشند پس آژیر مزاحم کمتری خواهید داشت. لیزر این بیم ها به صورت مستقیم است و نباید در بین آنها شئ مزاحمی وجود داشته باشد.شما می توانید چند بیم خطی را در کنار هم استفاده کنید و این موضوع مشکلی به وجود نمی آورد. قابلیت اتصال به تمام دستگاه های دزدگیر اماکن بازار مانند فایروال ، کلاسیک ، سایلکس ، جی ام کا و …. که زون با سیم را ساپورت می کنند ( در بستر کابل بیم خطی به دستگاه دزدگیر متصل می شود). 

مشاوره در زمینه خرید و فروش سنسور بیم خطی در کلاردشت
مشاوره در زمینه خرید و فروش سنسور بیم خطی در کلاردشت

لیست قیمت خرید بیم خطی دزدگیر اماکن در کلاردشت

موسسه حفاظتی آرینا نماینده رسمی شرکت های وارد کننده بیم خطی در کلاردشت می باشد ، از همین رو قیمت های بیم خطی در کلاردشت به قیمت لیست وارد کننده در تهران می باشد و شما می توانید با بهترین قیمت و بهترین کیفیت بیم های خطی لیزری اورجینال را در کلاردشت تهیه نمایید.

مشاوره در خرید سنسور خطی لیزری دزدگیر در کلاردشت

جهت خرید و فروش چشمی بیم خطی و دریافت مشاوره رایگان می توانید با تماس با شماره های درج شده در وب سایت با مشاورین موسسه حفاظتی آرینا در کلاردشت تماس حاصل نمایید و از قیمت های روز بیم خطی در کلاردشت مطلع شوید.

 

0 0 رای ها
دیدگاه ها
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها