نمایندگی خرید و فروش دزدگیر اماکن فایروال Firewall در مازندران

خرید دستگاه مرکزی دزدگیر اماکن فایروال Firewall در مازندران ، نمایندگی فروش سانترال دزدگیر اماکن فایروال مدل F11,F10,F9,F7,F6 در مازندران ، لیست قیمت دستگاه مرکزی فایروال Firewall در مازندران

خرید و فروش دزدگیر اماکن فایروال در مازندران

نمایندگی خرید دستگاه دزدگیر اماکن فایروال FireWall در مازندران

یکی از بهترین و با کیفیت ترین دستگاه های سانترال موجود در بازار برند خوش نام فایروال FireWall می باشد، دستگاه مرکزی فایروال FireWall بلند مدت ترین گارانتی را بین تمام برند های موجود دستگاه های مرکزی دزدگیر اماکن در مازندران دارد. دستگاه های مرکزی فایروال در مازندران دارای 3 نوع می باشد : 1 – خرید و فروش دستگاه مرکزی دزدگیر اماکن ساده در مازندران ، 2 – خرید و فروش دستگاه مرکزی دزدگیر اماکن با خط ثابت در مازندران 3 – خرید و فروش دستگاه مرکزی دزدگیر اماکن سیم کارتی در مازندران

نمایندگی فروش سانترال دزدگیر اماکن با خط ثابت و سیمکارتی فایروال FireWall در مازندران

شرکت فایروال FireWall دستگاه های مرکزی دزدگیر اماکن خود را در 5 مدل F11,F10,F9,F7,F6 تولید کرده است که تمام دستگاه های نامبرده شده از فایروال در فروشگاه آرینا موجود می باشد و شما خریداران در مازندران می توانید برای خرید دستگاه سانترال های فایروال در مازندران با مراجعه به فروشگاه آن را تهیه نمایید.

نمایندگی خرید و فروش دستگاه دزدگیر F6 فایروال در مازندران

دستگاه دزدگیر فایروال مدل F6 یک دستگاه ساده می باشد، این به آن معنا می باشد که نه به خط ثابت متصل می شود و نه سیم کارت به آن متصل می شود. از همین رو بعد از تحریک چشمی ها دستگاه آژیر می کشد و شما باید به مکان مورد نظر نزدیک باشید تا از آژیر کشیدن دستگاه اطلاع پیدا کنید.

شما می توانید با اتصال تلفن کننده G6 فایروال به دستگاه F6 فایروال سیم کارت و خط ثابت را به آن متصل کنید و از راه دور دستگاه خود را کنترل نمایید و یا اطلاع رسانی ها را دریافت کنید.

خرید دستگاه سانترال F6 و F7 فایروال در مازندران

نمایندگی خرید و فروش دزدگیر اماکن با تلفن کننده بیست حافظهF7 فایروال در مازندران

در دستگاه F7 فایروال شما می توانید دستگاه را به خط ثابت تلفن منزل یا محل کار متصل نمایید ، بدون شک شما یک کابل کشی اضافه خواهید داشت، از پریز تلفن به سمت دستگاه سانترال فایروال، دستگاه F7 فایروال در مازندران قابلیت دریافت 20 شماره را دارد که پس از تحریک شدن چشمی و به صدا در آمدن آژیر دزدگیر اماکن به شماره های ثبت شده در حافظه دستگاه به ترتیب تماس بگیرد تا صاحبین را از اتفاق پیش آمده مطلع کند.

نمایندگی خرید و فروش دزدگیر اماکن سیم کارتی F9 فایروال در مازندران

شرکت فایروال FireWall در نسخه جدید خود که F9 می باشد جدیدترین امکانات را اضافه و به روز کرده است ، امکانات شگفت انگیزی مانند منشی گویای فارسی در کنار یک منوی فارسی و بسیار آسان که هر شخص غیر متخصصی می تواند به راحتی با آن کار کند ، در این نسخه فایروال تلاش کرده است که تمام هشدار ها از طریق پیامک به ریز برای شما ارسال شود ، یکی از قابلیت های دوست داشتنی در دستگاه دزدگیر اماکن سیمکارتی F9 در مازندران می توان به تعریف 4 واحد مجزا اشاره کرد ، بدین صورت که با یک دستگاه سانترال فایروال در مازندران می توان برای 4 واحد در یک ساختمان مانند 4 دستگاه جدا سیستم امنیتی اجرا کرد که به این صورت هزینه های ساختمان بسیار کاهش پیدا خواهد کرد.

نمایندگی خرید دزدگیر اماکن فایروال در مازندران

نمایندگی خرید و فروش دستگاه دزدگیر اماکن سیمکارتی F10 فایروال در مازندران

سانترال دزدگیر اماکن سیم کارتی F10 فایروال FireWall در مازندران تمام ویژگی های دستگاه F9 فایروال را دارا می باشد ، تنها تفاوت این 2 دستگاه 7 رله ای است که به دستگاه F10 اضافه شده است ، رله چیست و چه کاربردی در مازندران دارد ؟ رله ‌ها این امکان را فراهم می‌سازند که با یک سیگنال (جریان الکتریکی) بتوان تجهیزات را راه ‌اندازی و کنترل نمود ( به اصطلاح خاموش روشن کرد).

نمایندگی خرید و فروش دستگاه دزدگیر اماکن سیمکارتی F11 فایروال در مازندران

جدیدترین مدل دستگاه فایروال با نام  F11 در مازندران با قابلیت خانه هوشمند می باشد که تمامی قابلیت های مدل قبل خود یعنی Firewall F10 را دارا می باشد و قابلیت کنترل مانند خانه هوشمند از راه دور را دارد ، شاید خیلی جذاب باشد که بدانید بدون هیچ کابل کشی شما می توانید پریز های برق خود را به صورت وایرلس هوشمند کنید و با گوشی همراه لامپ ها را خاموش روشن کنید . فایروال Firewall F11 در نمایندگی مازندران موجود می باشد و شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان آرینا تماس حاصل نمایید.

لیست قیمت خرید و فروش دستگاه دزدگیر فایروال در مازندران

نمایندگی فروش دستگاه های مرکزی (سانترال) دزدگیر فایروال FireWall در مازندران

موسسه حفاظتی آرینا تنها نماینده رسمی شرکت فایروال در مازندران می باشد ، شما می توانید تمام تجهیزات مربوط به برند فایروال FireWall را با قیمت تولید کننده آن در تهران تهیه نمایید.

مشاوره در خرید دستگاه سانترال دزدگیر اماکن فایروال FireWall در مازندران

شما می توانید جهت دریافت آخرین لیست قیمت های دستگاه های F11,F10,F9,F7,F6 فایروال در مازندران و دریافت مشاوره رایگان با شماره های درج شده در وب سایت تماس حاصل نمایید.