خرید و فروش چشمی با سیم دزدگیر اماکن ای دی تی ADT در نوشهر

چشمی وزنی دزدگیر اماکن ای دی تی در نوشهر، مشاوره خرید و نصب چشمی های وزنی ADT در نوشهر، فروش چشمی وزنی ای دی تی مقاوم در برابر رطوبت در نوشهر، لیست قیمت سنسور وزنی ای دی تی ADT

نمایندگی خرید و فروش چشمی وزنی ای دی تی در نوشهر
نمایندگی خرید و فروش چشمی وزنی ای دی تی در نوشهر

 

خرید چشمی وزنی ای دی تی ADT  در نوشهر

ADT Security یک شرکت تولید کننده سیستم های حفاظتی می باشد با بیش از ۱۴۵ سال تجربه در زمینه امنیت، چشمی وزنی ADT که در کشور تایوان تحت لیسانس ADT آمریکا تولید می شود سالیان سال است که وارد ایران میشود و با کیفیت بالایی که دارد مورد توجه تمامی همکاران سیستم های امنیتی و مشتریان عزیز قرار گرفته است.

سنسور چشمی وزنی دزدگیر اماکن ای دی تی   ADT در نوشهر دارای قدرت تشخیص حرکت و وزن و حجم می باشد که قدرت تشخیص این چشمی دزدگیر و حساسیت خطا آن را به ۰% رسانده است.

چشمی های دزدگیر ای دی تی ADT شامل ۲ نوع کلی یعنی با سیم و بیسیم می باشد که نصاب با آنالیز شرایط مکانی و مورد مناسب را معرفی و پیاده سازی می کند. چشمی دزدگیر اماکن ADT دارای استاندارد های لازم می باشد و برای انواع آب و هوا های خاص مانند شمال کشور مناسب می باشد.

فروش و نصب چشمی های وزنی ADT در نوشهر
فروش و نصب چشمی های وزنی ADT در نوشهر

ویژگی های سنسور وزنی دزدگیر اماکن ای دی تی ADT در نوشهر

  • ولتاژ مورد نیاز ۱۲ ولت DC
  • زاویه دید ۱۴۰ درجه
  • طول دید ۱۲ متر
  • دارای خروجی TAMPER جهت حفاظت از رادار
  • دارای خروجی NC
  • جامپر تنظیم پالس
  • دارای جامپر LED
  • دارای PIR تایوانی

در بازار ایران انواع چشمی های موجود دارای PIR چینی هستند که باعث ارسال سیگنال خطا به دستگاه می شوند و دزدگیر بدون شک با خطای بالا مواجه می شود این موضوع در چشمی های وزنی ADT ای دی تی در نوشهر مشاهده نمی شود و با قرار دادن PIR تایوانی و با کیفیت تعداد سیگنال های خطا به ۰% رسیده است.

نمایندگی رسمی چشمی های با سیم وزنی ای دی تی ADT در نوشهر
نمایندگی رسمی چشمی های با سیم وزنی ای دی تی ADT در نوشهر

لیست قیمت چشمی وزنی دزدگیر اماکن ADT ای دی تی در نوشهر

قیمت چشمی وزنی ای دی تی در نوشهر کاملا طبق لیست شرکت وارد کننده به مشتریان عزیز ارائه می شود و تمامی نمایندگان در سرتاسر ایران وظیفه دارند طبق لیست ارائه شده به مشتریان قیمت را اعلام کنند.

 

مشاوره و خرید سنسور چشمی دزدگیر اماکن ای دی تی ADT در نوشهر

شما می توانید جهت خرید و نصب چشمی های دزدگیر اماکن  ADT در نوشهر با شماره های مندرج در وب سایت آرینا نمایندگی چشمی ADT  در نوشهر تماس حاصل نمایید تا راهنمایی های لازم جهت خرید و نصب این سنسور چشمی به شما ارائه شود.

 

0 0 رای ها
دیدگاه ها
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها