خرید و فروش چشمی با سیم دزدگیر اماکن ای دی تی ADT در چمستان

چشمی وزنی دزدگیر اماکن ای دی تی در چمستان، مشاوره خرید و نصب چشمی های وزنی ADT در چمستان، فروش چشمی وزنی ای دی تی مقاوم در برابر رطوبت در چمستان، لیست قیمت سنسور وزنی ای دی تی ADT

نمایندگی خرید و فروش چشمی وزنی ای دی تی در چمستان
نمایندگی خرید و فروش چشمی وزنی ای دی تی در چمستان

 

خرید چشمی وزنی ای دی تی ADT  در چمستان

ADT Security یک شرکت تولید کننده سیستم های حفاظتی می باشد با بیش از ۱۴۵ سال تجربه در زمینه امنیت، چشمی وزنی ADT که در کشور تایوان تحت لیسانس ADT آمریکا تولید می شود سالیان سال است که وارد ایران میشود و با کیفیت بالایی که دارد مورد توجه تمامی همکاران سیستم های امنیتی و مشتریان عزیز قرار گرفته است.

سنسور چشمی وزنی دزدگیر اماکن ای دی تی   ADT در چمستان دارای قدرت تشخیص حرکت و وزن و حجم می باشد که قدرت تشخیص این چشمی دزدگیر و حساسیت خطا آن را به ۰% رسانده است.

چشمی های دزدگیر ای دی تی ADT شامل ۲ نوع کلی یعنی با سیم و بیسیم می باشد که نصاب با آنالیز شرایط مکانی و مورد مناسب را معرفی و پیاده سازی می کند. چشمی دزدگیر اماکن ADT دارای استاندارد های لازم می باشد و برای انواع آب و هوا های خاص مانند شمال کشور مناسب می باشد.

فروش و نصب چشمی های وزنی ADT در چمستان
فروش و نصب چشمی های وزنی ADT در چمستان

ویژگی های سنسور وزنی دزدگیر اماکن ای دی تی ADT در چمستان

  • ولتاژ مورد نیاز ۱۲ ولت DC
  • زاویه دید ۱۴۰ درجه
  • طول دید ۱۲ متر
  • دارای خروجی TAMPER جهت حفاظت از رادار
  • دارای خروجی NC
  • جامپر تنظیم پالس
  • دارای جامپر LED
  • دارای PIR تایوانی

در بازار ایران انواع چشمی های موجود دارای PIR چینی هستند که باعث ارسال سیگنال خطا به دستگاه می شوند و دزدگیر بدون شک با خطای بالا مواجه می شود این موضوع در چشمی های وزنی ADT ای دی تی در چمستان مشاهده نمی شود و با قرار دادن PIR تایوانی و با کیفیت تعداد سیگنال های خطا به ۰% رسیده است.

نمایندگی رسمی چشمی های با سیم وزنی ای دی تی ADT در چمستان
نمایندگی رسمی چشمی های با سیم وزنی ای دی تی ADT در چمستان

لیست قیمت چشمی وزنی دزدگیر اماکن ADT ای دی تی در چمستان

قیمت چشمی وزنی ای دی تی در چمستان کاملا طبق لیست شرکت وارد کننده به مشتریان عزیز ارائه می شود و تمامی نمایندگان در سرتاسر ایران وظیفه دارند طبق لیست ارائه شده به مشتریان قیمت را اعلام کنند.

 

مشاوره و خرید سنسور چشمی دزدگیر اماکن ای دی تی ADT در چمستان

شما می توانید جهت خرید و نصب چشمی های دزدگیر اماکن  ADT در چمستان با شماره های مندرج در وب سایت آرینا نمایندگی چشمی ADT  در چمستان تماس حاصل نمایید تا راهنمایی های لازم جهت خرید و نصب این سنسور چشمی به شما ارائه شود.