گیت فروشگاهی

مجموعه بزرگ آرینا فعال در فروش گیت فروشگاهی و فروش انواع دزدگیر فروشگاهی می باشد. بهترین برند های دزدگیر فروشگاهی را با بهترین قیمت از مجموعه ما بخواهید.

برقراری امنیت در فروشگاه ها، مراکز تجاری، مغازه های کوچک و بزرگ بدون استفاده از دزدگیر فروشگاهی به راحتی امکان پذیر نمی باشد. تکنولوژی گیت فروشگاهی همچون انواع لیبل، تگ ها و … مهم ترین تجهیزات محافظت از اجناس مغازه و برقراری امنیت در مغازه می باشند.

 

آرینا همواره کیفیت را سرلوحه کار خود قرار می دهد و بر اساس نیاز مشتریان انواع تگ، لیبل، دزدگیر لباس، گیت فروشگاهی و … را در بهترین برندهای موجود در بازار با مناسب ترین قیمت به مشتریان عرضه می دارد.

مجموعه بزرگ آرینا همواره لیست قیمت خرید گیت فروشگاهی را به صورت شفاف در اختیار مشتریان قرار می دهد. شما می توانید با تماس با کارشناسان ما، پیش فاکتور دقیق به همراه قیمت نهایی را به صورت آنلاین دریافت کنید.

 

♦ محصولات آرینا

بهترین برند های دزدگیر فروشگاهی را از ما بخواهید. مجموعه آرینا برای مشاوره و فروش دزدگیر فروشگاهی آماده خدمت رسانی به شما خریداران محترم می باشد.

شما می توانید محصولات زیر را با بهترین قیمت از ما خریداری کنید.

انواع گیت های فروشگاهی

انواع تگ های صدفی، گلفی، مدادی و … با فرکانس های مختلف

انواع جداکننده ها

انواع لیبل ها ( EM و RF و AM )

انواع خنثی کننده لیبل

♦ انواع گیت های فروشگاهی

گیت فروشگاهی دارای انواع مختلف گیت RF ، گیت AM و گیت EM می باشد که عملکرد تمامی آن ها یکی می باشد. در واقع شما بسته به نوع کسب و کار خود انتخاب می کنید از کدام یک استفاده کنید. با تماس با کارشناسان ما و معرفی کسب و کار خود، گیت مناسب فروشگاه تان به شما معرفی خواهد شد.

♦ بخشی از خدمات ما

مجموعه بزرگ آرینا برای ارائه خدمات رسانی به شما مشتریان گرامی در کنار شماست. برخی از خدمات و فعالیت های ما شامل موارد زیر می باشد.

ارائه دهنده بهترین برند های گیت فروشگاهی

ارائه مناسب ترین راهکار برای حداقل کردن هزینه های خرید گیت فروشگاهی

ارائه پیش فاکتور دقیق به صورت آنلاین

نصب و راه اندازی در کمترین زمان ممکن

ارائه خدمات پس از فروش

 

♦ پشتیبانی و خدمات رسانی

یکی از دغدغه مشتریان برای خرید کالای معتبر، خدمات پس از فروش محصولات می باشد. مجموعه بزرگ آرینا برای جلب رضایت بیشتر مشتریان، هرگونه درخواست مشتری در خصوص بر طرف کردن موارد فنی را در اسرع وقت مرتفع می گرداند.

خدمات پس از فروش مربوط به پشتیبانی، یکی از مهم ترین خدمات شرکت آرینا می باشد که آن را از دیگر مجموعه های حفاظتی متمایز می کند. هدف اصلی این فروشگاه جلب رضایت مشتری می باشد. ما بهترین عملکرد و بهترین خدمات رسانی را جهت رفاه و رضایت شما مشتریان عزیز فراهم خواهیم کرد.

در صورت بروز هرگونه مشکل، از کارشناسان ما کمک بخواهید تا در سریعترین زمان ممکن مشکلاتتان را برطرف نمایند.