پروژه فروش و نصب دوربین مداربسته داهوآ در چالوس

پروژه فروش و نصب دوربین مداربسته داهوآ در چالوس

*تمامی تصاویر موجود در وب سایت حین اجرا توسط تیم آرینا تهیه شده است*

 

دوربین مداربسته در چالوس

مکان : مازندران – چالوس

نوع پروژه : نصب دوربین مداربسته در چالوس

برند دوربین مداربسته : داهوآ – Dahua

پروژه زیر دارای یک دی وی آر داهوآ 8 کاناله بوده است و تعداد 8 دوربین جهت پوشش کامل حیاط و منزل به کار رفته . پروژه با زمان تقریبی 6 ساعت انجام و تحویل کارفرما گردید. در انتهای پروژه تصویر بر روی تبلت و تلفن هوشمند کارفرما تحویل داده شد.

جهت مشاوره و خرید دوربین مداربسته در چالوس می توانید با کارشناسان فروش آرینا از طریق شماره های موجود در وب سایت تماس حاصل نمایید.

نمایندگی دوربین مداربسته داهوآ در چالوس

♦ ویژگی های دوربین مداربسته داهوآ در چالوس:

  1.  تشخیص چهره بسیار با کیفیت دوربین های داهوآ در چالوس
  2.  تشخیص شماره پلاک خودرو با کیفیت عالی توسط دوربین مداربسته داهوآ در چالوس
  3.  دید در شب واضح و بسیار عالی مداربسته داهوآ در چالوس
  4.  دوربین مداربسته کاملاً ضد آب و ضد رطوبت در چالوس

♦ قیمت دوربین مداربسته داهوآ در چالوس

قیمت تمامی دوربین ها و تجهیزات مربوط به برند داهوآ و نصب و راه اندازی دوربین مداربسته توسط شرکت آرینا، مطابق با لیست قیمت شرکت وارد کننده آن در تهران و بدون واسطه می باشد.

نصب دوربین مدرابسته داهوآ در چالوس

♦ گارانتی دوربین مداربسته داهوآ در چالوس 

تمامی دوربین های مداربسته که توسط شرکت آرینا به شما خریداران محترم ارائه می شود، دارای گارانتی تعویض بدون قید و شرط می باشند و در صورت بروز هرگونه مشکل در عملکرد دوربین ها، تعویض آن برای شما خریداران امکان پذیر است.

♦ انتقال تصویر دوربین مداربسته  داهوآ بر روی گوشی های هوشمند در چالوس

تکنسین نصب آرینا پس از نصب دوربین مدار بسته در چالوس، انتقال تصویر بر روی تلفن همراه و یا تبلت هوشمندتان را به صورت کاملا رایگان انجام خواهند داد.

♦ کیفیت دید در شب دوربین های مداربسته داهوآ در چالوس

تصاویر دوربین های مداربسته ای که توسط شرکت آرینا معرفی می گردند، دارای دید در شب بسیار عالی بوده و حتی در سیاهی مطلق شب نیز تصاویر بسیار باکیفیتی ارائه می دهند.

خرید دوربین مداربسته داهوآ در چالوس

♦ آیا دوربین های مداربسته داهوآ در چالوس ضد آب و ضد رطوبت هستند ؟

تیم آرینا با تجربه بالایی که در زمینه نصب دوربین های مداربسته در شهر های شمال کشور دارد، کیفیت و سازگاری دوربین های خود برای ضد رطوبت و ضد آب بودن دوربین های مداربسته را به مشتریان عزیز با گارانتی تعویض بی قید و شرط و پشتیبانی دوربین ها تضمین می نماید.

♦ مشاوره در خرید و نصب دوربین مداربسته داهوآ در چالوس

جهت اخذ مشاوره در زمینه نصب دوربین مداربسته در چالوس می توانید از مشاوره رایگان موسسه آرینا استفاده نمایید و با شماره تماس های موجود در وب سایت تماس حاصل نمایید .

فروش دوربین مداربسته داهوآ در چالوس

0 0 اخذ رای
دیدگاه ها
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
نمایش تمام نظرات

خدمات ما به شما

موسسه حفاظتی آرینا با پیاده سازی پروژه های متعدد دوربین مداربسته، دزدگیر اماکن، سیستم اعلام حریق، و سایر سیستم های حفاظتی در بیمارستان ها ، کارخانجات ، مدارس ، دانشگاه ها ، شرکت ها ، آپارتمان ها و منازل بسیاری توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید و علاوه بر دانش سیستم های حفاظتی، تجارب بسیاری در این حوزه کسب نماید. شرکت آرینا قبل از اقدام به هرگونه فعالیت فنی یا نصب دوربین مداربسته، با استفاده از آخرین تکنولوژی ها از دوربین های مورد استفاده در پروژه، تست تصویر انجام می دهد تا کوچکترین اشکالات را شناسایی و رفع نماید.

..........................................................................................................................................................................................................................................................................

دفتر مرکزی: مازندران - چالوس - خیابان رادیو دریا - جنب دریای شرقی 2 - پلاک 41 09194607984

..........................................................................................................................................................................................................................................................................

موسسه آرینا -دوربین مداربسته - دزدگیر اماکن

موسسه حفاظتی آرینا